www.sudzibas.lv RIMI Rupja kasiere

Rimi - Rupja kasiere

Labdien, ar draudzeni esam šokā, vakar gribējām nopirkt cigaretes, par nelaimi šī velme sabojāja mums visu vakaru. Man 25, draudzenei 20. Draudzene piegāja pie kases, kurā strādā kasiere Jeļena. Viņai prasa dokumentus, viņa parāda ISIC swedbank bankas karti kura, kura ir starptautiski atzīts dokuments. Viņai tik rupji atbildēja krievu valodā un nepārdeva. Pēc tam piegāju es, uzptasa dokumentus parādu savu ISIC karti. Notiek tas pats. Kad paprasīju:"Vai obligāti ir jābūt tik šausmīgi rupjai? Kāpēc šo karti nepieņem kā personu apliecinošu dokumentu?" klusuma pauze, jūtu ka cilvēks vispār nesaprot ko es viņai pajautāju. Tad palūdzu izsaukt kāsu no administrācijas, kurš varētu man paskaidrot, uz ko saņēmu atbildi: "Znaješ idi ti nahuj"
Cepuri nost kasieru priekšā kas pārbauda dokumentus, bet vai tiešām ir jābūt tik rupjai. Ko doma RIMI turot šādas kasieres? Ir tak daudz cilvēku bez darba, lai labāk paņem kādu kas vēlas strādāt! Kāpēc RIMI tur kasierus kas nesaprot valsts valodu?

C celka 21.07.2010

mums topā tikai pase un tiesības ir personu apliecinošs dokuments, pastā vispār tikai pase. Un pareizi ir.

I iivs 21.07.2010

Kā personu apliecinošs dokuments pie mums es zinu darbojas tiesības un pase. Bet par rupjībām un valsts valodas nezināšanu (ja strādā un dzīvo šeit, tad tā ir jāzin) noteikti uzraksti sūdzību informācijas centrā.

H hahaha 21.07.2010

muļķīgs izdomājums

D Dīdī 21.07.2010

Bet tas taču ir smieklīgi ja uz šīs kartes redz foto un personas kodu tad kur ir problēma? Piem ja es eju ar invaliditātes apliecību tad mani arī pasūtīs:( Dīvaini ta taču nav banka:D

K katjux 21.07.2010

KAK BI ISIC ETO NE DOKUMENT. ESLI 4TO!
ONLY PRAVA ILI PASPORT. NA TVOJ ISIC TI DAZE KREDIT NE SMOZEW VZJATJ. NU ETO KAK PRIMER.

D Dīdī 21.07.2010

Kādu kredītu vai jūs stūlbi esat tās ir cigaretes:D

A AAA 21.07.2010

Latvijas Republikā personu apliecinošs dokuments ir tikai un vienīgi pase (ne pases kopijas utt.)!!! Tas, ka pieņem arī vadītāja apliecību, ir tikai tāds ieradums. Bet kasierei rupji izturēties gan nav nekādu tiesību.

K katjux 21.07.2010

Dīdi ja kak primer skazala

P pufa 21.07.2010

23.05.2002. likums "Personu apliecinošu dokumentu likums"
2.pants. Personu apliecinošu dokumentu veidi

(1) Personu apliecinošs dokuments ir likumā pilnvarotas valsts institūcijas izsniegts dokuments, kas apliecina tā turētāja identitāti.

(2) Personu apliecinoša dokumenta turētājs ir persona, kurai izsniegts personu apliecinošs dokuments.

(3) Ir šādi personu apliecinoši dokumenti:

1) personas apliecība;

2) pase.

(4) Pases ir Latvijas Republikas īpašums, un par to izsniegšanu maksājama valsts nodeva Ministru kabineta noteiktajā kārtībā un apmērā. Valsts nodeva nav maksājama par diplomātisko un dienesta pasu izsniegšanu.

(41) Personas apliecības ir Latvijas Republikas īpašums. Par personas apliecību izsniegšanu maksājama valsts nodeva Ministru kabineta noteiktajā kārtībā un apmērā. Valsts nodeva nav maksājama par nerezidentu personas apliecību izsniegšanu.

(5) Personas apliecība, pilsoņa pase vai nepilsoņa pase ir obligāts personu apliecinošs dokuments Latvijas pilsonim vai nepilsonim, kas dzīvo Latvijā un ir sasniedzis 15 gadu vecumu.
(Ar grozījumiem, kas izdarīti ar 07.04.2004. un 16.07.2009. likumu, kas stājas spēkā 13.08.2009. 4.1 daļas otrais un trešais teikums stājas spēkā 01.01.2011. Sk. Pārejas noteikumus.)
3.pants. Personas apliecība

(1) Latvijā tiek izsniegtas šādas personas apliecības:

1) pilsoņa personas apliecība;

2) nepilsoņa personas apliecība;

3) (izslēgts ar 01.11.2007. likumu);

4) nerezidenta, tas ir Latvijā akreditētas ārvalsts vai starptautiskas organizācijas diplomātiskās vai konsulārās pārstāvniecības personāla locekļa, personas apliecība;

5) personas apliecība personai, kurai piešķirta pagaidu aizsardzība.

(2) Personas apliecība ir obligāts personu apliecinošs dokuments personai, kura ir Latvijā akreditētas ārvalsts vai starptautiskas organizācijas diplomātiskās vai konsulārās pārstāvniecības personāla loceklis.

(3) (Izslēgta ar 07.04.2004. likumu.)

(4) Pilsoņa un nepilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments, dodoties uz ārvalstīm, ja tas paredzēts Latvijas Republikai saistošos starptautiskajos līgumos.
(Ar grozījumiem, kas izdarīti ar 07.04.2004. un 01.11.2007. likumu, kas stājas spēkā 04.12.2007.)
4.pants. Pase

(1) Latvijā tiek izsniegtas šādas pases:

1) pilsoņa pase;

2) nepilsoņa pase;

3) diplomātiskā pase;

4) dienesta pase;

5) bezvalstnieka ceļošanas dokuments;

6) bēgļa ceļošanas dokuments;

7) ceļošanas dokuments personai, kurai piešķirts alternatīvais statuss.

(2) Pase ir ceļošanas dokuments, ko izsniedz saskaņā ar likumu pilnvarota valsts pārvaldes iestāde. Saskaņā ar Latvijas Republikai saistošiem starptautiskajiem līgumiem, šo likumu un citiem normatīvajiem aktiem ceļošanas dokuments tā turētājam dod tiesības šķērsot Latvijas Republikas valsts robežu un ir paredzēts ceļošanai uz ārvalstīm.

(3) Ceļošanas dokuments personai līdz 15 gadu vecumam tiek izsniegts pēc šīs personas vecāku vēlēšanās.
15.pants. Personu apliecinoša vai pagaidu dokumenta lietošanas ierobežojumi

Ar personu apliecinošu vai pagaidu dokumentu aizliegts veikt šādas darbības:

1) izdarīt tajā normatīvajos aktos neparedzētas atzīmes;

2) to izņemt (aizliegums neattiecas uz šā likuma 14.pantu);

3) to nodot vai pieņemt ķīlā;

4) to nodot lietošanai citai personai;

5) lietot citas personas personu apliecinošu dokumentu vai pagaidu dokumentu;

6) to izsniegt citai personai;

7) lietot personu apliecinošu vai pagaidu dokumentu, kas kļuvis lietošanai nederīgs.
Un neviena vārda, ka autovadītāja apliecība vai ISIC karte ir personu apliecinošs dokuments

N Natālija 23.07.2010

Labdien, Mārtiņ!

"Rimi Latvia" Jums abiem atvainojās par sagādātajām neērtībām!

Lai mēs varētu sīkāk noskaidrot un izmeklēt notikušo, tad lūdzu uzraksties, kurā Rimi veikalā tas ir bijis.

Ar cieņu, "Rimi Latvia"

M Mārtiņš 24.07.2010

Kā jau augšā minēju tas bija Maskavas ielā 400... Nav jau problēma pārdeva vai nepārdeva cigaretes, bet problēma ir - Kā var apkalpošanā strādāt cilvēks kurš nepārzin valsts valodu, nesaprot ko viņam saka un rupji runā ar pircējiem!

L Lea 27.07.2010

Pircejiem jau nju taja vecuma butu jazin, ka dokumenti ir nepieciesami :) Tas jau jazin njo 18 gadu vecuma :D cilveki vnk bik pietelo savu nezinasanu un grib likumus apiet, kamer kasieres par to dabuu lekciju un sliktakaja gadijuma dodas majas bez darba :( Runajot par rupjibu - cilveki sados momentos pasi klust pret kasierem tik rupji, ka dazkart pat bail paliek, ka var but tik rupja sabiedriba :) pec izskata jauna sieviete - paludzu vinjai dokumentus uz ko man atbildeja Tu debila blonda idiote - Tu ko - nirgajies par manis? :( nju es atvainojos un teicu, ka nespeju vinjas vecumu njoteikt un, ka velos par to parliecinaties caur dokumentim uz ko sanemu joprojam skaistus vardus :) ta luk :) ta ka ceru - ka sis sudzibas rakstitajs bus godigs gan pret sevi gan kasieri un atstastis taisnibu :) (ljoti jauki, ja jus nebijat rupjs :) )

J Jānis 27.07.2010

Rimi ir labs veikals, bet darbinieki bieži vien ir galīgi nekulturāli un stulbi, tas nu ir fakts. Rimi vadībai derētu nopietnāk izturēties pret cilvēku pieņemšanu darbā, jo tādas rupjas kuces kā aprakstīts, nekādā gadījumā nedrīkst paturēt darbā.

A Arnis 02.08.2010

Es ka pastavigajs pircejs RIMI Zoom gribu izsteikt savu viedokli:par so suudzibu.Es sai sudzibai nepiekritu, jo es dzirdejs kadas ir attiecibas pret klientiem un pardevejam.Klienti reizem pasi izturas rupji, un pasi nezin ko grib.Kassieres pie taa nav nemaz nav vainigas, ja kassierem ir jaapkalpo tik rupjus klientus.Kassieres nav nepieka vainigas, ja vinam no klienta japrasa lai vins uzrada personas apliecinosu dokumentu. Bet ir jauniesi kuri velas iegadaties cigaretes un alkoholu nepanem lidz personigo pasi.Un kurs pie ta ir vainigs?
Lidz ar to kassires tiek reizem izvestas no pacietibas, bet no kassierem rupjus vardus neesmu dzirdejis, un es negribu ticet, kad si kassiere minetaja sudziba ir teikusi klientam rupjus vardus.Saja veikala es ka klients loti biezi ieperkos, un loti labi zinu cik labi strada kassieres.

D darbs 02.09.2010

ZINI MARTINJ NESMEJ APDIRST KASIERUS, TEVI NEVIENS NAXUJ NESUTIJA!!! UN JUS RIMI VADIBA NATALIJA KAA VARAT TICEET STASTITAM INTERNETA?? A?? KADA VELNA PEEEC JUUS VARAT PIERADIT KA TAS BIJA TIESAM??

D darbs 02.09.2010

NU TU MARTINJ SUUUKAAA TEV PA EBALU PA MAZ SADOT

S saulle 28.10.2010

ooo, super, tatad mēs kasiesres (kasieri) esam stulbi idioti, ja pavaicājam dokumentus???? mja, vnk bez komentāriem. Pirceji, Jūsu zināšanai, tās ir mūsu tiesības un pienākums pajautāt dokumentus ja mums ir aizdomas par nepilngadību unuz izsaktu paļauties mēs ar nevaram. Ir dzirdets ka atlaiž no darba tikai tapēc ka nav pajautāts dokuments jo paļāvusies uz ziskatu:( Mums nav jāriskē ar savu darbu
un ja pajautā nav ko lamaties. gan jau paši vainīgi arī bijāt.

, ,,,, 28.10.2010

Jā, jā...pase ir personas apliecinošs dokuments, bet ne visi to nēsā līdzi.
Man bankā, veicot darbības manā kontā, derēja autovadītāju tiesības.

R raida 01.11.2010

Par dokumentiem, piekrītu, ja nav pārliecības, ka pircējs ir pilngadīgs, tie ir jāuzrāda.
Par valsts valodu, tā ir kasierim jāzin, ja nezin, par to jāziņo valsts valodas inspekcijai.

N Neaizmirstulīte 17.10.2011

Pasaki paldies, ka vispar kads strada rimi, jo neviens jau to nevelas! Par tadam algam un attieksmi.. noteikti ari tu neesi engelitis.
Un starpcitu, palasi likumdoshanu! Oficials dokuments, ko tu vari paradit ir vai nu tiesibas (bet ne baltas) un pase! taa kaa ;)