www.sudzibas.lv RIMI Nozog preemijas/

Rimi - Nozog preemijas/

Atrada, kur piesieties lai atvilktu man preemiju un ne tikaj man ar daudziem taa notiek par meenesi par suuru un ciitiigu darbu sanemsu 160ls un figu.Ar asaraam aciis dopmaaju, kaa lai ar taadu naudu iztiek.Rimi gada pelna ir tuukstosiem latu vai tad vini nevar maksaat nedaudz vairaak.vini9 tikaj prasa no darbinieka un spiez peedeejo sulu aaraa.

R

L liga 12.09.2011

Kas tas pa premijam kurzeme pardevejam tadas vispar nav jau 4 gadus un dzen ka sunus.

A Aigarins 12.06.2012

Premijas ir ta saucama tirgus piemaksa, pie Jusu noteiktas stundas maksas.Par ko Jus te runajat, verdziba tika atcelta 1868 ja nemaldos?Jus gribejat teikt dzimtbusana...;]Nju ta ar itka skaitas atcelta, pec pastavosas likumdosanas, ta ka...Ja stradajat Rimi, tatad Jums patik Jusu darbs, ja ja ari biezi brivpratigais...un dusmoties vai izteikt pretenzijas nau pamata.;]