www.sudzibas.lv RIMI Nozog preemijas/

Rimi - Nozog preemijas/

Atrada, kur piesieties lai atvilktu man preemiju un ne tikaj man ar daudziem taa notiek par meenesi par suuru un ciitiigu darbu sanemsu 160ls un figu.Ar asaraam aciis dopmaaju, kaa lai ar taadu naudu iztiek.Rimi gada pelna ir tuukstosiem latu vai tad vini nevar maksaat nedaudz vairaak.vini9 tikaj prasa no darbinieka un spiez peedeejo sulu aaraa.

R

M Maigonis 04.11.2008

Raivo tāds vīrišķīgs vārds...

A anna 05.11.2008

Strap citu - jau 2005. gadā Rimi apgrozījums bija EUR 810 miljoni un peļņa pirms nodokļiem un procentu maksājumiem - EUR 1.2 miljoni.
Pīs:)

N ninja 05.11.2008

premijas tiesam nem nost visiem pec kartas, vnk tapec, ka jataupa lidzekli citam rimi vajadzibam. vadiba parak labi saprot, cik gruti valsti sobrid atrast labu darbu, tapec nesatraucas par iespejamo darbinieku reakciju.
ja, kad nezinataji uzzina, kadas algas sanem rimi, tad ir patiesa shoka. jo doma, ka rimi ir loti gruti stradat tiri fiziski un ari psihologiski. tapec it ka butu jabut labam algam. un vel ari tapec, ka no briva prata neviens tur negribetu stadat (nu, nav jau ipasi daudz cilveku, kam muzha sapnis ir dirnet rimi aiz letes vai kur nu tur).
ta, luk. bet rimi jau pofig.

J Juris 05.11.2008

Ko jūs čīkstat? Jums taču produktus dod par velti! Dienā 20LS vērtībā.

I inga 05.11.2008

Kas tad tās par muļķībām, par tiem 20 latiem varbūt tu tādus dabon, bet ne citi.

A anna 05.11.2008

Nu cik tad īsti ir algas tai Rimi?

I inta 06.11.2008

95 santimi stundā, pārbaudes laikā.

Z zaza 06.11.2008

Komentēja: Any 05-11-2008
Nu, vecīt. Ja tu strādā tāpat kā raksti, Tev alga vispār nepienākas. Pareizrakstība smagi pieklibo. Silti iesaku - ej mācīties, dabū labāku darbu un sūti to Rimi nafig...

Vai tik Tev arī nav problēmas ar pareizrakstību?:)

Bet, ja atpakaļ pie tēmas, tad, ja jūs neesat vēl pamanījuši, tad visi lielie uzņēmumi- RIMI, MAXIMA, SWEDBANKA utt...nekad nav maksājuši atbilstošas algas, it īpaši zemākā līmeņa darbiniekiem- minimālo algu maksā un viss iet uz Urrrāa, jo ir, kas strādā...tikai serviss, kvalitāte pamazām pazūd, jo darbinieks nav ieinteresēts strādāt kvalitātīvi...Ehhh, kādreiz varbūt tas beigsies...

N ninja 06.11.2008

khm, kura rimi dod kkadus produktus 20 latu vertiba?? tur pat nav atlaizu sistema darbiniekiem!

ū Ūpis 06.11.2008

Aha, kad es gāju tur darbā pieteikties, neko tādu nedzirdēju. Tas nu gan būtu Rimi, kur darbiniekiem produktus vēl dod par velti! Pēc tā, ko man vēl darba intervijās izklāstīja, lika silti noprast, ka vajag tādus, kas riktīgi rukās par mazu naudu un visu laiku, pasūtīju viņus un cēli aizgāju.

Z zane 08.11.2008

paraudaji, vieglak palika? kam tagad viegli?

A Anna 12.11.2008

Vai Tu meklē darbu? Varam piedāvāt nebijušu iespēju neierobežoti lielai peļņai. Sūti sms ar kodu "FOR MDB un savu epastu" uz numuru 1897. Savā epastā saņemsi aprakstu un varēsi kaut uzreiz sākt strādāt.
Darbs saistīts ar elektropreču tirdzniecību!

D Dace 19.11.2008

Vai tiešām ALFAS RimI vadītāja ir Māra Špicberga'-uņ, vai tiešām visi no Īrijas atgriezušies, pat Rimi vairs nevajag darbinieku.

J Jānis 27.12.2008

Nav Māra, bet nemākulīgā Rita- gan, kura izmisīgi cenšas pārsist iepriekšējo direktori, bet nesanāk jo nemāk strādāt ar savu galvu, Rimi Alfā nemaz nelien kamēr vecā komanda pie stūres, cik zinu Rimi Alfā ir bijusi viena direktores vārda cienīga vadītāja, bet viņa ir jau Rimi ofisā.

E Enija 31.01.2009

Katrā ziņā Rita ir labāka par Mariannu.Marianna sataisija bardaku, tapēc viņu nomainija.
Bet kas attiecas uz cienīga vadītāja statusu Alfas Rimi, tad viennozīmīgi tā bija Agnese, kas tagat strādā ofisā.
Labāku par viņu nēesmu sastapusi.

A alise 20.02.2009

Rita ir super vaditaja atskiriba no Mariannes.tagad var nakamo veikalu uz grunti laist.tada attieksme pret darbiniekiem no direktores nekad nav bijusi cik stradaju, bet tagat galigi cau.stradnieka vertejums------vergs.

A alise 20.02.2009

pie ta visa Marianne nav tas cilveks pie kura var pieiet, ja ir kadas problemas .kur nu vel traucet ., Rita ir100% preteja.tadus direktoru nav daudz.tapec ari katra veikala apkalposanas limenis ir dazads.vai darbinieki ar prieku uz darbu dodas!Bet nekad nebus ta, ka visiem bus labi.tomer katram butu japadoma par to, ka izturas pret citu-pat direktoriem!!!

J Jānis 04.03.2009

Rita 100% pretēja, smieklīgi.Nez kāpēc viņai tik šausmīgas bailes no Agneses, kura ļoti bieži brauc apciemot Alfu, pirms kāda ierašanās no ofisa, skraida kā apsvilusi!!!Murgs ne direktore.

S sika 30.03.2009

Pie manim rimi veikala, tas pats es vienu ritu nepaskatijos kodus un izsitu nepareizo kodu sveramam precem un direktore uzreiz teica premija nost un lai butu paskaidrojums, mums tur ta jasez ka vergam pie tas kasses, bet vini vel nem nost premi8ju vispar algas nav, ciest nevaru rimi veikalu

R Raimonda 26.07.2010

Tāds murgs ir pilnīgi visos RIMI veikalos.Šodien atnācām uz darbu kā nākas pēc grafika, bet jau pēc pāris stundām mūsu pārdošanas vadītāja trīs cilvēkus aizsūta mājās, it kā neesot daudz darba.Gribētos zināt, kurš izķidās ienākušo importu, jo palika strādāt ofisa mīluļi.