www.sudzibas.lv RIMI Nesavaldīgs apsargs

Rimi - Nesavaldīgs apsargs

09.11 plkst. 21.20 Devos ar savu Franču buldoga kundzīti ( čipota, potēta, ar dokumentiem, sabiedrībai nekaitīga) ieskaitīt Rimi naudu , jo Swedbank iemaksas automāti Kuldīgā ir tikai telpās, jeb 5m no Rimi sānu ieejas. Un ne jau pirmo reizi eju ar suneni iemaksāt bankomātā naudu un nekad nav bijušas nekādas problēmas līdz šim vakaram. Ieeju Rimī 5 metrus uz priekšu, esmu pie bankomāta, apkārt neviena cilvēka nav, bet tālumā pie kases stāv apsargs V. Cimmermanis, kurš par pavada priecīgi savu ģimeni pa durvīm kurām ienacu un atpakaļceļā sāk teikt, ja sunis jātur rokā vai jāpiesien ārā un iekšā nedrīkst nājt! Saku, ka es tā jau esmu apgājusi apkārt visam Rimi, lai pa sānu ieeju ienāktu, ātri ieskaitītu naudu un dotos ārā! Uz ko viņš saka ja ātri jāiet man ārā, jo redzies es traucēju veikala apmeklētājiem, kautgan 20m rādiusā neviena nav un nevienam netraucēju izņemot apsargu, kam nav citu ko darīt kā nelikt man mieru. Viņš atļāvās ar savām rokām uzspiest uz bankomāta pogām un atcelt man darījumu un sāka vilkt manu suni ai siksnas ar varu uz izeju. Es stāvu pie bankomāta kur man nauda ir palikusu iekšā kā arī karte. Es protams saku, nežņaudziet manu suni un netuvojieties man! Uz ko viņš saka es varot droši sūdzēties Rimi drošības direkcijā! Un ka es viņam nepatīkot! Es nesaprotu ko es tik nosodāmu izdarīju, ka vajadzēja izrādīt agresoju pret mani, manu suni un līst manā bankomātā ar saviem drošības pirkstiem! Uz atvadām pateicu, kādu skarbāku vārdu, jo reāli biju iedzīta kautkādā farsā! Šis vakars būtu beidzies mierīgi, ja kā parasti Ieietu ar suni, ieskaitītu naudu un izietu, jo šī Kuldīgā ir vienīgā vieta! Es vēlētos, lai šim darviniekam šis gadījums nepaliktu nesodīts! Un paldies Rimi par gādīgo apsargu, par 1 rimi apmeklētāju mazāk! Ja neticat, viss video pie Jums rimi administrācija!