www.sudzibas.lv RIMI Neiesaku strādāt Rimi veikalu tīklā!

Rimi - Neiesaku strādāt Rimi veikalu tīklā!

Nekad nevienam neiesaku strādāt Rimi veikalu tīklā! Lai kādi apstākļi dzīvē būtu! Tā ir atklāta ņirgāšanās par cilvēku - strādāt 12 stundas trīs četras dienas pēc kārtas stāvot, kā cietumā pēc laikiem iet ēst, un par katru minūti, un par to saņemt 0.70Ls stundā - sliktāk par pabalstu, bet darbs ir kā verdzībā. Par veikala vadītāju atieksmi nerunāsim - būtu gatava no tagadējās algas atdot 150Ls, lai dzirdētu kādu labu un PATIESU vārdu no Alfa Rimi vdītājas Māras Špicbergas nevis aprunāšanu un visādas citādas negācijas. UN vēl solījumi par karjeru - ha ha ha ha ha ha. piedodiet, bet šis čūsku midzenis ir vienkārši ārprāts. Sen neesmu tur iepirkusies... Un nebrīnāties veikala vadība, kas sēž Deglava ielas birojā, ka jūsu darbinieki nesmaida - NAV par ko!!!!

I

B Bubucee 30.05.2016

Mariannas Ozoliņas vadībā,neiesaku strādāt. Koncentrācijas nometnes vadītāja,prēmiju šai vajagot..
Tagad Imantas Dammē saimnieko

S Saksone 28.06.2016

Ku-ku Vse eti Rimiki, Supernetto, Maxsimi, Mego i procije-isklucitelnoje g- U nas na Saharova v Plavniekah ih kuca, Tam esco Betka, Prizma-vezde prodajetsa odno i to ze, vezde jest narushenija, ne hotela bi tam rabotat, gde teba sctajut za raba besslovesnogo.