www.sudzibas.lv RIMI Neiesaku strādāt Rimi veikalu tīklā!

Rimi - Neiesaku strādāt Rimi veikalu tīklā!

Nekad nevienam neiesaku strādāt Rimi veikalu tīklā! Lai kādi apstākļi dzīvē būtu! Tā ir atklāta ņirgāšanās par cilvēku - strādāt 12 stundas trīs četras dienas pēc kārtas stāvot, kā cietumā pēc laikiem iet ēst, un par katru minūti, un par to saņemt 0.70Ls stundā - sliktāk par pabalstu, bet darbs ir kā verdzībā. Par veikala vadītāju atieksmi nerunāsim - būtu gatava no tagadējās algas atdot 150Ls, lai dzirdētu kādu labu un PATIESU vārdu no Alfa Rimi vdītājas Māras Špicbergas nevis aprunāšanu un visādas citādas negācijas. UN vēl solījumi par karjeru - ha ha ha ha ha ha. piedodiet, bet šis čūsku midzenis ir vienkārši ārprāts. Sen neesmu tur iepirkusies... Un nebrīnāties veikala vadība, kas sēž Deglava ielas birojā, ka jūsu darbinieki nesmaida - NAV par ko!!!!

I

N Neaizmirstulīte 17.10.2011

Par smaidu piekrītu. NAV par ko smaidīt, kaut arī atrodas tādi pircēji, kas to pieprasa un raksta sūdzības.
Viss rakstītais ir patiesība!

M maris 06.11.2011

es ari nesen stradaju rimi un nekad vairs tur negribetu atgriesties atieksme tur vienk šausmiga alga smiekliga direktore debila aizgaju uz tadu darbu kur mani ciena atbilstosi man samksa...

A azipa 14.11.2011

piekriitu ka algas sucks rimi, , , tai pasaa laikaa darbinieki ir spiesti kaut ko uzkost bez maksas turpat veikalaa, metodes ir dazadas...tad varbut veikala vadiba varetu tomer paaugstinat algas lai darbiniekiem nav jadzivo pusbadaa? un kuraa arodbiedriibaa atlauj likt straaadaat pa 14 stundaam un vairaak dienaa ko?halo! ta saukta premiju sistema ari ir tada ka pa kaut kadu nieku jeb nepiekaartu blembuku pie dzempera vari zaudeet 40ls, haha. tiesam nevienam nenoveelu tur straadaat!ja eksistee vismaz kaada sevis pasciena.

R Radiators 09.03.2012

birojā stāsta pasakas, cik skaisti strādāt RIMI, birojā vai bāzē jā, labi maksā. veikals vergturu bizness.

J jutalita 23.04.2012

nu nezinu gan...es stradaju stirnu rimi, un mana prieksniece marika-nu super cilveks, nezinu bet man vinja loti patiik, mums pat nesanak daudz parunat, tik vien ka labrit un sad tad kada darba jautajuma, bet es vinju cienu un vienmer priecajos redzet, reiz man bij pat situacija ka radas problemas, bez ierunam pateica lai panjemu pauzi laigan tad plkst jau bija 18.00 un taja laika nedrixt iet nedz pipet nedz est...ari nakamaja diena apjautajas utt, , , ...kas attiecas uz algu ja maZa-man ir 1, 29 pirms nod nom. stradat ir loti gruti no 8-23, bet es nesmu baltrocite un esmu miera, jo man ir gimene un jebkura darba vieta bus kautkas kas nepatiks, kas attiecas uz kolektivu ir man tur viena grazele veca bet es vnk ignoreju ka vinjas replikas un viedokli par to ka esmu 23 gados mate bez izglitibas, es vnk ignoreju jo manam bernam paldiesdievam ir viss ko vajag i nevajag, laigan apgerbs ir ilns skapis tapat perku vel un vel i rotallietas i saldumus-cik vien lien-tapec man nep** ko vinja tur 4ikst, bet pareja komanda-vnk super cilvecinji, jau no 1 dienas visi loti laipni un pieklajigi, darbinjs paiet atri jo i sarunajaies i paspejam pa jocinjam pametat...kas attiecas uz eshanu es eju est 13.00 un 17.00...neviens man nekad neko nav teicis laigan ir redzejis, ari pipet un uz tualeti es eju kad gribu un nevienu aizradijumu nesmu dzirdejusi, tiesi otradi-mani ir kolegi slavejusshi prieksniecibai un laigan stradaju nesen, jau esmu dzirdejusi daudz laba no kolektiva, visi draudzigi un vienmer apvaicajas-ari prieksniece, dievs nekad neliks uz pleciem to ko nevari panest...man ari teica ka ir izaugsmes iespejas utt, bet es uz to nekoncentrejos, es vnk censos visu izdarit maksimali labi tas kas ietilpst manos pienakumos, nevis domat kad kads mani novertes vairak un sapnjot par karjeras kapnitem, man ir dars kuru padaru kartigi un tikai tad kad nepavilksu ar algu-iesu prom, bet ne tapec ka kolektivs butu skarbs vai darba apstakli, stirnu rimi -labakiee, ...:))atieksme ir super, ...vel stajoties darba es baidijos ka bus-lasot so visu, un tagad zinu un brivi saku-ka ne visur politika vienada ...oki es off, man rit uz darbinju:)

I Inciite 05.11.2012

Strādāju Rimi pa vasarām, kamēr mācījos vidusskolā, tad likās tīri ok, vismaz kaut kāda naudiņa. Vēlāk, universitātes laikā nostrādāju vienu gadu, alga tiešām nekāda, stundas ņēma nost, vidēji uz rokas sanāca 120- 140 ls, tagad gadu strādāju citur, uz rokas ap 360 ls, tā tomer ir jūtama atšķirība. Nesaprotu, kā ar tādu algu var komunālos nomaksāt, bērnu izskolot, kaut vai ziemas zābakus nopirkt, kas neizjuks pa vienu sezonu, paēst arī tā kā laikam vajadzētu, un ja ģimenē tas ir vienīgais ienākums, tad tiešām skumji...

P Perro 25.11.2012

Tieši tā! Ne veikals, bet pamatīgs cietums. Pēc laika ēst, pīpēt un dirst! Algas nekādas un tikai smaidiet, smaidiet! Darbinieki izmisuma. Reģionālos veikalos nemaz nesmaida un pat var pasūtīt dirst, cilvēki mainās jo alga 1.35 stunda. Stundas nav izstrādātas un uz rokas pat nesanāk minimāla alga. Sūda bedre.

P Perro 25.11.2012

I ijnokm 26.11.2012

stradaaju Rimi stirnu (T/C) tur patiesaam bija sausmiigi apstaakli algas arii mazas. Silti iesaku uzneemumam padomat darba apstaaklu uzlabosanu unmazaak luuret kameras kurs 5minn ilgaak pusdienas eed:D

L lienuxx79 07.03.2013

Ne zināju, ka Rimi veikalos tik maz pelna! Ārprāts!

L Linardsj 25.09.2013

Rimi ir labs veikals!

L Linardsj 26.09.2013

man ļoti patīk rimi sieru salāti.

Ausainītis 26.09.2013

Rimi ir mēsls!

A anoniimais 09.07.2014

jaa es ar straadaju rimi. alga ir vnk smiekliiga un nekorekta, prieksh taa ko tu tajaa darba dienaa sanjem no vadiibas un pirceejiem. es tieshaam nevienam neiesaku straadaat rimi, it iipashi RIMI" Stirnas", jo tagadeejaa vadiitaaja elita ( ja es areizi atceros vinjas vaardu) ir diez gan liela maita.

M mibucis 04.08.2014

Stradaju rimi MOLS.vakar sanemu algu...nezinu ko darit, raudat vai smieties...sanemu tikai 50euro, nopietni 50 par 140stundam+haltureju auglu nodalaa...

M mibucis 04.08.2014

F Fosfors 20.11.2014

kad naudas nebus, tu vel ne tur stradasi.

zirgs_kamene 09.02.2015

cik tagad maksa rimi?

T traktorins 15.03.2015

Maksā ta lai nepārsniegtu pagajušā gada algas izmasksas budžetu.Tas ir tā: 1. Samazina stundu skaitu mēnesī pat līdz 50 stundam mēnesī.Ja nepaspeji savu darbu izdarīt līdz galam, tā ir tava problēma.Strādā pēc piespiedu grafika un, tad vēl saka - esi RIMI ptriots ! 2. Ja maksās pēc patreizējās minimālās algas, būs jamaksā lielaks nodoklis..3. Labi, ja menesī saņemsi 200 - 260 eiro/

Kas attiecas uz RIMI kolektīvu viekalā...ļoti lielai nozimēi ir veikala vadībai. Ja vadītāja ir kā piemers visiem veikala darbiniekiem : PIEKLĀJĪGA, SMAIDOŠA, STRĀDĪGA, KONIKABLA un tajā pašā laikā dara savus pienākuma darbus, nevis uzkrāmē citiem to darīt viņas vieta!... un cīnīsies par sAviem darbiniekiem...Tas ir redzams un manāms. ka vadītāja ir profisionāle savā jomā, tad kolektīvs būs draudzīgāks, saliedētāks un darbu darīs pēc labākās sidsapziņas.

Liels paldies veikala vadītājiem MARUTAI un PĒTERIM ŠILINAM.

Vislielāko pazemojumu kolektīvs saņēma no veikala vadītājas BAIBAS RUTKO..Līdz pat šai dienai šo nepiklājīgo un rupjo sievieti daudzi darbinieki aceras ar ļoti lielu nepatiku, antipātiju.Cilvēks nemak strādāt ne ar kolekt ivu, ne savu darbu, ne runāt ar cilvēkiem.Šādai rupeklei vispār nav jastrādā RIMI veikalos.Eji un strādā par sētnieci, kur nevajag runat ar cilvekiem.

I ievucis6 25.08.2015

Es nostrādāju 8 gadus.pa šo laiku Rimi ir tik tā pagrimis attieksmē pret darbiniekiem, ka tālāk nav kur...Runa būs Stirnu ielas Hiperīti...Direktorei neatbilst savam amatam, vecākās kasieres jaunās, pat laikam reizrēķinu nav apguvušas, servisa vadītāja vienkārši čau.Brīvpusdienās, pat lopus laikam tā nebaro, par kafiju pat nesapņojat, mobīlā grupa ir debīla, katrā darbiniekā saskata zagli, aplīmētas ir tavas personīgās mantas, izņemot apakšbikses, zeķes un krūšturis.Tā.ka es uzskatu, ja cilvēks sevi kaut mazliet ciena, viņam strādāt tur nav jāiet...