www.sudzibas.lv RIMI Konjaks HENNESY 0.7 l ir surogāts

RIMI Jelgava - Konjaks HENNESY 0.7 l ir surogāts

Labdien. Lūdzu, mīlīe ļautiņi, nepērciet RIMI Jelgavā HENNESY VS konjaku 0.7l. atlaide no 21 ls līdz 16 ls . ...iegādājos svētkiem, un garšo pēc hennesy atšķaidīta ar spirtu vai šņabi. Tiem, kam vienalga šmiga ka tik reibst -uz proiekšu. Tie, kas pazīst KONJAKU, - (es pazīstu), N E P Ē R C I E T !!! Krutka. Zemiski. Zemiski. Zemiski no rimi.

H

E eribeers 11.08.2012

Latvijā alkohola pirkšana ir loterija.Kopš neveiksmīgiem " pirkumiem" prastajos veikalos, dārgā gala alkoholu iepērku tikai Sky vai Stokmanī.Rīgā, Iļģuciemā ir komplektēšanas centrs, kas piegādā alokoholu tax free veikaliem.Tur arī var droši ņemt.Pārējā Latvijā iespēja uzrauties uz Lietuvas mežos salietas baltkrievu krutkas ar krāsu ir apgriezti proporcionāla veikala vadības finansiālajai situācijai

G Garikk 12.08.2012

Uzņēmums par to neatbild, par to ir jāatbild izplatītājam! ja ir sūdzība, droši dodies uz PTAC!