www.sudzibas.lv RIMI HENNESY VS 0.33 totāla krutka

RIMI Jelgava - HENNESY VS 0.33 totāla krutka

RIMI Jelgavā piektdienas vakaram un nedēļas izskaņai nopirku HENNESY konjaku, 0.33 l ~11.0 Ls. Šausmīgi sajutos apkrāpts un vīlies... dzēriens ass, ož pēc spirta, pretīgs... LŪDZU tauta, neiepērcieties ar dārgiem dzērieniem Jelgavas RIMI. Sūdu veikals. Skrobe. Fui RIMI, un žēl manas iztērētās naudas.
Ar cieņu.

J

S Sūdiem 30.10.2011

Jūs, pridurki, droši vein es esmu vainīgs arī pie vispasaules ekonomiskās krīzes izraisīšanas, kā arī pe tā, ka jums plikas dirsas.No tārpa zivi neuztaisīsi, tāpat arī no sūda cilvēku.Jūs taču pat cietums neņems pretī, jo par daudz smirdat!

N neitrālā 30.10.2011

A kas viņš tāds?? Kāpēc jūs tā pret viņu?

N Neitrālai 30.10.2011

Piedod, lūdzu, jo es domāju, ka tu esi viena no viņiem, un dažas dienas atpakaļ cūcīgi pret tevi izturējos.Tie ir mazgadīgie salašņas, kuri uzmetas citādi domājošajiem virsū (arī tev), rakstot ar visiem iespējamajiem nikiem.

N Neitrālā 30.10.2011

Piedošu tikai pēc laba kunilinga!

N neitrālā 30.10.2011

tu mīzeklis, pietiks zem mana nika sūdus raxtīt.zajebal jau...kārtējo rezi rādi, ka debils esi.

N Neitrālai 30.10.2011

Tagad pati saprati, kas ir kas. Tā viņi izrīkojas ar visiem citādi domājošajiem, vai tas būtu īsais vai garais, Saulīte vai vēl kāds, kas viņiem liksies par sliktu, arī tu tanī skaitā.Rakstīt zem svešiem nikiem un pēc tam vainot citus, ir viņu stils.

N neitrālā 30.10.2011

Da i nesaprast kas ir kas, tā dara tikai sīkie ar pakaļu domājušie sūda gabali...

N Neitrālai 30.10.2011

Labi, ka arī tu nāci pie tāda slēdziena. Vēlreiz piedod, ka tevi pieskaitīju pie viņu brālības.

ī Īsajam 30.10.2011

Īsais maini taktiku, jo jūti, ka paliec viens? Te nospiedošā vairākumā tu raksti ar svešiem nikiem.Atradu, ka rakstīji Lala, Saiva, Sauliite un Neitrālā vietā.Dīvaini, ka vēlies rakstīt tikai sieviešu vai meiteņu vietā.Ar čaliem baidies naidoties?Vari ārdīties, kaut caur zemi krizdams.Meitenes nemaz nav muļkes un katrā mirklī par manu vārdu pareizību var pārliecināties pašas.Ja pameklētu nedaudz tālāk, atrastu vēl daudzus citus cietušos no tavas vardarbibas.

Nekas!!!

N neitrālā 30.10.2011

Kas JUMS IR, IZMANTOJIET CITU SAITI PRIEKŠ TĀDAM STULBĪBĀM!

S Sūdiem 30.10.2011

Stulbam putnam arī dziesma stulba.Man ir slinkums meklēt, ar kādiem nikiem tu un tava brālība ir rakstījusi, tas nav to vērts.Tieši jūs bijāt tie, kas sāka to darīt.Ja gribat, es to varu pierādīt gluži vienkārši, piezvanu savam kursabiedram uz DP un jūs visi esat rokā kā zvirbuļi no drāts.Labāk izgulieties, jo rītā jāiet uz skolu, brīvlaiks ta1ču beidzās.Vēl izblamēsieties, pamodināti stundas laikā, sāksiet stāstīt par īsajiem, ko tad?

ī Īsajam 30.10.2011

Par mums neraizējies. Pazvani labāk savam kursa biedram un pastāsti ar ko tu te nodarbojies.

S Sūdiem 30.10.2011

Kad piezvanīšu, vainojiet sevi, pat papiņu naudasmaki jūs vairs neglābs no nepatīkamām pārrunām. Pats galvenais, ka biogrāfijas jums jau būs sasmērētas.Kurš iekļūst šīs iestādes melnajā sarakstā, tam līdz mūža beigām parsmektīvas ir ļoti ierobežotas.Vienīgi, ja tev būs pāris miljoni ar ko atpirkties.

ī Īsajam 30.10.2011

Un kā tev pašam? Ir ar ko atpirkties? Ja būtu kaut kripatiņu garāku prātiņu, tadas blēņas nerunātu.Var vēl kāds izlasīt.

S Sūdiem 30.10.2011

Neuztraucies, man aizmugure ir stipra, nu bet tev var draudēt arī kas nopietnāks.Ja visi tavi mākslas darbi nāks gaismā, pārāk priecīgs vis nebūsi.To es tev saku pilnīgi nopietni.labāk liecies mierā un nesmirdi, citādi tiešām esi līdzīgs sūdam.

ī Īsajam 30.10.2011

Neblamējies! Es par katru savu uzrakstito un izteikto vārdu varu atbildēt.Nevienā burtā nav uzrakstīta nepatiesība, tapēc nedraudi man, uz mani tas nedarbojas.Tas, ka es tev nepatīku, jo runāju taisnibu tieši acīs, ir tavas problēmas.Vienīgi, kur var būt neprecizitāte, tad apzīmējumā-īsais, jo fiziski tu vari but arī garš.Bet uzreiz paskaidroju, ar šo vārdu tiek apzimēta tava būtība, bet ne augums.

Хватет, спать пиздуйте...

S Sūdiem 30.10.2011

Zini, pasakas lasīt es pārstāju, kad tu vēl pat projektā nebiju.Puse no tava rakstītā ir tikai pieņēmumi, un to ir elementāri pierādīt.Tevi personīgi man pat nebija ienācis aizskart, pats uzprasījies, tādēļ arī dabūji tādu nosaukumu.Liecies labāk mierā, jo pasauli tāpat nepārmācīsi. Savā ziņā tev ir sava taisnība, man sava. Ej labāk izgulies, rīts gudrāks par vakaru.

ī Īsajam 30.10.2011

Mani tu neesi aizskāris un nevari pat gribēdams! Es pat nepamaniju, kā tu mani uzrunā, mani tas neinteresē.