www.sudzibas.lv RIMI HENNESY VS 0.33 totāla krutka

RIMI Jelgava - HENNESY VS 0.33 totāla krutka

RIMI Jelgavā piektdienas vakaram un nedēļas izskaņai nopirku HENNESY konjaku, 0.33 l ~11.0 Ls. Šausmīgi sajutos apkrāpts un vīlies... dzēriens ass, ož pēc spirta, pretīgs... LŪDZU tauta, neiepērcieties ar dārgiem dzērieniem Jelgavas RIMI. Sūdu veikals. Skrobe. Fui RIMI, un žēl manas iztērētās naudas.
Ar cieņu.

J

Q qwerty 29.10.2011

losis esi, dzēriens ir 0, 35 L tilpumā, kuru pērk reti, pāŗsvarā iet tikai 0, 7 un 1 L pudelēs(izdevīgāk), secinājums - ar krutku neviens nepīsies, ja nav noieta, maz vispār jēdz atšķirt konjaku no brendija :))) D

N neitrālā 30.10.2011

tas ne tikai Jelgagavas Rimika, bet jebkurā veikalā, jo nav origināla konjaka, palika tikai nosaukums...

T Točno 30.10.2011

Točno, visi veiklā pirktie dzērieni ir mēsli. Ķonjaku šie izgatavojot, logu mazgājamā spirta šķīdumam pielejot blakšu novārījumu.Labāk aizbraukt uz Latgali un nopirkt Krievijas kontrabandas mantu.

N neitrālā 30.10.2011

vot, tas būs gan labāk...

N Neitrālai 30.10.2011

Bet kur palika patriotisms?Īsteni latvieši russian vodka nemaz nedzer!

N neitrālā 30.10.2011

a kas teica, ka esmu patriote, šitai sūdā sedošai Valstij? Te pat nomālu vodku neatradīsi, vienas "točkas".

N Neitrālai 30.10.2011

Bet kas liedz tev pašai brūvēt kandžu mājās?Cukurs un raugs veikalos taču ir!

N neitrālā 30.10.2011

Nahuj, labāk kontrabandu nopirkšu...

N Neitrālai 30.10.2011

Ja gribi izdzert riktīgu šmigu, tad iemīz pudelē un ļauj tai nostāvēties kādu gadu, tad būs tev neaizmirstams konjaks.

заткни ебало...придурок...

? ???? 30.10.2011

Īsais jau pamodies!

N Neitrālā 30.10.2011

Сегодня буду сосать всем кто меня попросит!!! Есть желающие?

R Rrūcis 30.10.2011

Ar ko var vecis ar to jebjot! A ko darīt, ka nekas cits nav saglabājies! Vismaz cenšās!

ī Īsajam 30.10.2011

Tas ir labi, tā turēt!

S Sūdiem 30.10.2011

Jums par apbēdinājumu, es šodien nepiedalos.Tad redz, kādēļ jūs tik labi pārzināt par locekļiem, daiktiem, utt. Paši rakstāt, paši pēc tam meklējiet vainīgos.Ejiet ka jūs visi nahuj!Vienīgi žēl Neitrālās, vina to nav pelnījusi.Nu, ko var darīt-sūdi ir un paliek sūdi!Jūs tču esat visvareni, salīdziniet ID adreses, debīlie!

N neitrālā 30.10.2011

Ну непоказывайти свою тупасть, latviešu mēsljt tārpi.

ī Īsajam 30.10.2011

Tu un tu vienīgais esi tas, kas Neitrālo šeit apdirš! Tu jau savādāk nemāki kontaktēties.Pat sarunājoties ar sievieti tu viņai saki, ka visas sievietes ir palaistuves! Nu moins, tāds stulbums vēl nebija dzirdēts.Un to tu saki tad, kad pats vēlies uzturēt kontaktus un meklē kaut virtuālas, bet attiecības.Nu ģeniālas manieres!

N neitrālā 30.10.2011

oj, cik asprātīgi, zem mana nika glupības raxtīt, man kaut ka pohuj, PAT ŽĒL TĀDUS DURACIŅUS, KO LAI DARA, MUMS NEBŪTU NO KĀ PASMIETIES, JA NEBŪTU TĀDU DEBĪLĪŠU...

R Rrūcis 30.10.2011

Piekrītu Neitrālajai! Tada rīcība no vīrieša viedokļa ir zemiska! Lai raksta, kaut ģībdams! Mēs šeit tāpat zinām, ka tas ir viņa darbs!

S Sūdiem 30.10.2011

Ja tiešām esat debili, neizrādiet to visai pasaulei.Teicu taču, ka pret Neitrālo man nav nekādu pretenziju, man ir pohuj, ko jūs tur rakstāt.Nu, parādiet, cik esat vareni, salīdziniet taču adreses! Pirkstiņi par īsiem?Nīkuļi!Tā negribējās svētdienā rakstīt cūcības, paši vien uzprasījāties.