Rimi - Apsargi

Par G4S darbiniekiem tirdzniecības centrā Mols, Rimi veikalā.
Nesaprotu vai tiem apsargiem patīk pazemot pircējus, tieši māmiņas ar maziem bērniem.Tāda sajūta, ka viņi ir savākti no ielas.
Ja māmiņa ar mazu bērnu iet iepirkties un viņa ir ar ratiem, viņai nav sešas rokas, lai paņemtu vēl grozu, protams preci viņa saliks savos ratos.
Ir jābūt pielaidīgākiem pret jaunajām māmiņām, nevis, ja viņa nejauši ir aizmirsusi par preci viņu pataisīt par lielāko zagli, tā viņu pazemojot, raustot ratus kuros guļ zīdainis.Nenoskaidrojot situāciju un vēl apgalvot, ka viņu jau ir novērojuši jau no paša sākuma kas liecina, ka visas māmiņas kas tagad ies iepirkties būs nolemtas par zaglēm.
Mīļie G4S darbinieki neesat tādi cūkas(tas attiecas tieši uz Molā strādājošajiem Rimi veikala apsargiem).
Ceru, ka pret jūsu sievām un bērniņiem nekad tā neizturēsies.

I

S sargs 26.06.2011

stardaju veikala par apsargu un ziniet maminas ar bernu ratiem ir lielakie zagli...attaisnojas ka nevar panemt grozinu un visu preci smuki stuke ratos..nekaunas vnk...un ka citas maminas var panemt grozinu??nevajag vnk but tizlam