LV RU

Rimi - Apsargi

Par G4S darbiniekiem tirdzniecības centrā Mols, Rimi veikalā.
Nesaprotu vai tiem apsargiem patīk pazemot pircējus, tieši māmiņas ar maziem bērniem.Tāda sajūta, ka viņi ir savākti no ielas.
Ja māmiņa ar mazu bērnu iet iepirkties un viņa ir ar ratiem, viņai nav sešas rokas, lai paņemtu vēl grozu, protams preci viņa saliks savos ratos.
Ir jābūt pielaidīgākiem pret jaunajām māmiņām, nevis, ja viņa nejauši ir aizmirsusi par preci viņu pataisīt par lielāko zagli, tā viņu pazemojot, raustot ratus kuros guļ zīdainis.Nenoskaidrojot situāciju un vēl apgalvot, ka viņu jau ir novērojuši jau no paša sākuma kas liecina, ka visas māmiņas kas tagad ies iepirkties būs nolemtas par zaglēm.
Mīļie G4S darbinieki neesat tādi cūkas(tas attiecas tieši uz Molā strādājošajiem Rimi veikala apsargiem).
Ceru, ka pret jūsu sievām un bērniņiem nekad tā neizturēsies.

I

Komentāri (21)

D Dīdī 09.12.2010

Kad gāju ar bēnu veikalā vienmēr ņēmu iepirkuma groziņu un nekad neuzdrošinājos likt preci ratos. Nezinu tieši jūsu situāciju bet tas tik tiešām ir nepareizi.

I Inokentijs 09.12.2010

ļoti pareizi ka pārbauda, jo cik reižu ir nācies redzēt, ka māmiņas bāž produktus zem zīdaiņiem !

S signe 09.12.2010

Sajūta tiešām varētu būt nepatīkama, bet tiešām daudzi cilvēki izmato bērnu ratiņus lai tur varētu saslēpt labumus.
Nesen skatījos pārraidi par Romas zagļiem. Kā jaunās māmiņas ar zīdaiņiem uz rokām apzog tūristus. Tagad ir tāds modes kliedziens.

L lalala 09.12.2010

Nu un kas, ka jaunā māmiņa, kas tur īpašs. Nevari, tad tā tava problēma. Pierodi pie tā.

A Arta 09.12.2010

Atbalstu apsargus, Jūs tik tiešām dariet nepareizi, ja produktus liekat ratos. Pati braucu iepirkties ar ratiem un vienmēr ņemu groziņu. Strādāju par pārdevēju apģērbu veikalā un ir nācies pieķert māmiņu ar ratiem nejauši stūķējot drēbes ratos. Tāpēc šoreiz Jūsu sūdzība ir nevietā.

A antons 09.12.2010

veikalā, kurā strādāju zagtās preces bija sabāztas 3gadiga bērna mugursoma.

ž žipata 09.12.2010

Atbalstu apsargus

M Muris 09.12.2010

Lielveikala kura tirgoja daudz zagtu pprecu iebrauca jauna mamina ar zagtiem ratiniem, zagtu bebi, regulari pati turpinaja ari fenderet kaut ko edemu?

E Eseseseseseseses 09.12.2010

Ar ko Tu attaisnoji savu neattapiibu, aizmaarsiibu un zagliigaas tieksmes pirms Tev piedzima beerns?

S Stoned Buddha 09.12.2010

Sargiem ir svarigāk saglabāt savu darba vietu nekā māmiņas ar ratiņiem atzinība...

S spor 09.12.2010

ja ratiņos tiešām ir kas nosperts. kā attaisnosies sargi vadības priekšā...tā taču bija māmiņa, vai ta mēs varējām padomāt

Z zipo 09.12.2010

Tu gribētu maksāt no savas algas par "aizmirstām" precēm bērnu ratiņos? Cilvēki dara savu darbu!

A apsargs 10.12.2010

Šī konkrētā māmiņa veikalā uzturējās 5 līdz 7 minūtes. Paņemot ne vairāk kā 10 preces viņa tās ielika bērna ratiņu apakšējā nodalijumā. Tad viņa devās uz kasi. Uz kases lentas viņa izlika ne visas preces. Samaksājot par izliktajām precēm aiz kases viņu apturēja apsargs un pajautāja vai viņa par visu ir samaksājusi ! Nesaņemot skaidru atbildi apsargs uzaicināja viņu uz apsardzes telpu. Viņa piekrita. Tur apsargs salīdzināja visas nopirktās preces, ar kases čeku. Izrādijās ka par 3 precēm nebija samaksāts. Sieviete teica ka viņa esot ''aizmirsusi'' par tām samaksāt ! Tika piedāvāts aizpildīt protokolu un samksāt veikala kasē par šīm precēm par kurām viņa itkā ''aizmirsa'' samaksāt. Un tad sākās bļaušana uz apsargu, ka nekādu protokolu viņš nerakstīs.Sieviete sāka zvanīt pa telefonu, vispirms draudzenei kura atskrēja un rāva otru apsargu aiz rokas un bļāva lai atlaiž viņas nevainīgo draudzeni, beigās viņa piedraudēja ar '' Bez tabu". Tad aizturētā sieviete zvanija atdvokātam. Tad viņa teica ka viņai šīs preces nevajag un viņa neparko nemaksās. Brīdi kad sieviete centās atvērt durvis un izkļūt no apsardzes telpas apsargs pieturēja bērna ratus.Tas bija vienīgais fiziskais kontakts. Tad atnāca apsargs kas sievieti pārliecināja uzrakstīt aizturēšanas protokolu. Kad tas tika izdarīts, sieviete samaksāja par precēm, kuras viņa bija itkā ''aizmirsusi'' pie kases izņemt. Tas vienkārši ir bezkaunīgi, ka apsargi kuriem ir gadiem ilga pieredze, tiek nepamatoti nomelnoti.

A A 10.12.2010

Jā māmiņa, ja jūs gribat pierādīt savu taisnību, tad dariet to caur tiesu, bet nekā suns izlec no krūmiem un kožat, pa 11 gadiem strādājot apsardze tieši veikalos tas ir 2 tāds gadījums kuri aizmirsta samaksāt par preci un raksta sūdzību.Benzīntankā ieliesiet un aizmirsīsiet samaksāt un jūs aizturēs kā tas sauksies, ari aizmirsās?Pašai nav kauns ?

E E 11.12.2010

Es apsargus no Mola (Rimi)pazīstu, un nevajag dīrst kuce viņi nekad tā nedarītu un viņi nav no ielas un nav cūkas, es sarga vieta paziņotu darba devējam, lai zin kurš pie viņas strādā.

L ludis 11.12.2010

Cerams ka nākošreiz šai māmiņai kura izvedīs preces no veikala par tām nesamaksājot, tiešām trāpīsies apsargi-cūkas. Tas ir, viņi nepiedāvās māmiņai aizpildīt protokolu un samaksāt par preci kuru viņa ir piesavinājusies bez maksas. Bet apsargi -cūkas izsauks policiju, nodos māmiņu policijai un veikals uzrakstīs iesniegumu policijai... Tad gan māmiņa tik viegli netiks cauri... p.s Pirms Tu kādu nosauc par cūku un raksti sūdzības aizdomājies vai Tu tiešām esi bez vainas nekauņa...

Z Zz 13.12.2010

Ieva--- es tava vieta butu ta uzrakstijushi ... '' vina nejaushi ir aizmirsushi par preci, vinu pataisit par lielako ---CHAMMU !!!

E E 15.12.2010

Gan mājas atcerētos un ?

J juris 17.02.2011

es māmiņas izģērbtu kabinetā, ja būtu apsargs...ja nu kas aiz krūštura vai biksītēs...eeehhh, žēl, ka neesmu apsargs!

R rojs2 19.02.2011

Nesaprotu, kāpēc jaunās mātes iedomājas, ka var darīt visu, kas ienāk prātā, tai skaitā zagt...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes