Rimi - Akcijas

Neuzticieties tām RIMI akcijas cenām, regulāri viņiem ir tā, ka tirdzniecības zālē ir akcijas cena ar to sarkano rāmīti, bet aizejot pie kases, izrādās, ka nav vis nekāda akcija un pienākas maksāt pilno cenu.

Jau vairākas reizes tā ir gadījies, īpaši brīvdienās iepērkoties.

Turklāt kā izrādās, nekādu naudu atpakaļ nedabūsim, jo kasē nekāda akcijas cena konkrētajai precei nav iereģistrēta, ja nu vienīgi ieiet atpakaļ tirdzniecības zālē un paņemt to akcijas cenas plakātiņu ar sarkano rāmīti un tad ar visu preci doties pie kases un pierādīt, ka ši prece šodien maksā šādi.

Tādēļ vairāk RIMI veikalos neiepērkos. Turklāt ne man vienīgajai ir šadi gadījies, daudzi man pazīstami cilvēki arī šadi ir tikuši apkrāpti.

Zinu par gadījumu, kad sieviete tiešām paņēma to akcijas cenas plakātiņu un ar visu preci devās pie kasieres, tad arī dabūja akcijas cenu :)

I

U Uups 19.12.2008

Kamēr preci neesat iznesis no veikala, jums ir tiesības to nepirkt un nemaksāt!

N Natasha 19.12.2008

Patērētājam ir tiesības nopirkt preci par to cenu kas ir izlikta plauktā!!~!! Ja vien tiešām akcijai nav beidzies termiņš un akcijas termiņš nav norādīts uz cenu zīmes.

W wmatok 19.12.2008

daune bezsmadzenju

I Ilga 15.04.2009

KO TU CEPIES?!
JA TU KASIERIM RIESI VIRSŪ TAD ARĪ NEKO NEPANĀKSI.
PĀRSVARĀ GAN PAR VISU VAR VIENOTIES.

E Escobar 21.10.2009

arī uzrāvos uz to nepareizo akciju Mežciema Rimi, vienīgais piedāvāja atcelt pirkumu, starpība bija vairāk par latu, nu ko Rimi, varbūt kautko darat...

H Hugo Djego 22.10.2009

Šitādas "akcijas" ir gandrīz visos veikalos, ne tikai Rimi.Lielakoties muļķus ķer, ka uz letes uzraksta tādu lielu cenu, kas nekad nav eksistejusi un to nosvītro, bet tagad akcija -tik un tik.Ja amiņa laba, tad var atcerēties, ka arī ieprieks tas produkts ta ir maksājis.Un tad, kad "akcija" beigusies, tad uzreiz parādās nosvītrotā cena.Tas nozīmē, ka pārdevējs patiesībā paceļ cenu!Es nekad nerāju ne kasieri, ne pārdevējas, kas visu plauktos pako, jo to viņas nedara no sava prata.tā ir attiecīgās firmas politika.:((