Rimi - Akcijas

Neuzticieties tām RIMI akcijas cenām, regulāri viņiem ir tā, ka tirdzniecības zālē ir akcijas cena ar to sarkano rāmīti, bet aizejot pie kases, izrādās, ka nav vis nekāda akcija un pienākas maksāt pilno cenu.

Jau vairākas reizes tā ir gadījies, īpaši brīvdienās iepērkoties.

Turklāt kā izrādās, nekādu naudu atpakaļ nedabūsim, jo kasē nekāda akcijas cena konkrētajai precei nav iereģistrēta, ja nu vienīgi ieiet atpakaļ tirdzniecības zālē un paņemt to akcijas cenas plakātiņu ar sarkano rāmīti un tad ar visu preci doties pie kases un pierādīt, ka ši prece šodien maksā šādi.

Tādēļ vairāk RIMI veikalos neiepērkos. Turklāt ne man vienīgajai ir šadi gadījies, daudzi man pazīstami cilvēki arī šadi ir tikuši apkrāpti.

Zinu par gadījumu, kad sieviete tiešām paņēma to akcijas cenas plakātiņu un ar visu preci devās pie kasieres, tad arī dabūja akcijas cenu :)

I

D dipuā 14.01.2008

Nu jums gan problēmas. Vai par cilvēcisko faktoru nekad neesi dzirdējusi??? Ne jau speciāli cilvēkus krāpj... Domāju, ka kases sistēma viņiem ir online statusā - kā ievada pvz ar jauno preci, tā jaunā cena uzreiz ir spēkā, jo no datora info uzreiz tiek nosūtīta uz kasi, bet pārdevējs nevar vienā mirklī nomainīt visas uzlīmes, lai arī kā gribētu... Saprotu, ka nepatīkami tas ir, bet galu galā, ar varu jau neviens neliek ņemt - ja šāda kļūda gadās un patiešām par to zemāko cenu nevar iedot, jums ir tiesības atteikties no preces. Tu taču arī mēdz kļūdīties un kaut ko nepaspēt laikā, vai ne???

E Elii 15.01.2008

Šaados gadiijumos es vnk atsakos no sii preces lai dara ar vinju ko grib!

S sašutis 29.01.2008

man vienreiz bija tā- paņemu preci, nopērku-skatos čekā, a tur cena 3x lielāka!!! (precei bija akcija-ar sarkano rāmīti :D) prasu kasierei- viņa uz mani neapmierināta palūr, saka, ka tā nav viņas darīšana, viņa neko nezin. besī. kas tad zin? zālē jau nevienu nevar noķert!! kas man pie veikala vadītājas jāiet???
vispār tie darbinieki neaudzināti. kko prasa, viņi nezin un lūr tā it kā viņus traucē tas taču ir viņu darbs!!!
es saprotu, ka maz maksā un daudz jāstrādā, bet tā nevar!!!

R ri4y 29.01.2008

Beidziet melot vienreiz, ja acis neraada nopeerciet brilles un palasiet, kas rakstiits mazaa shriftaa!

D Danuciz 05.02.2008

Bāc, kas jums cilvēkiem ir?Pati sēžu tajā Rimčika kasē, un zinat baigi jautri, ja katrs otrais vai trešais sāk bļaustīties, ka cena ir nepareiza! [slēpt]@ Vismaz es aizeju, apskatos, un beigu beigās, izrādās, ka pats cilvēks nemaz nejēdz lasīt, kas tā ir par preci! Vnk tracina! Kādi 70% no visām sūdzībām par to, ka nav pareiza cena ir tādēļ, ka cilvēks ierauga dzelteno šiltīti un vnk pagrābj to preci, nemaz neizlasot kas uz tās šiltītes ir rakstīts! Un piedodies, bet pircēji ir cūkas! Lielākā daļa paņem preci un nosviež vispār tur, kur tai nevajadzētu būt, tāpēc nākošais muļķis viņu paķer un aiziet līdz kasei, lūdzu jūsu nesaskaņas! Protams, ka gadās arī tik tiešām nepareiza cena, bet jūs varat pieprasīt, lai sit pēc tās šiltes! Protams, ja svītru kods sakrīt utt! Ja vēl jūs nezinat, ir tāda lieta kā menedžeri, kas atbild par precēm! Nez cik reižu prezervatīviem un visiem pārējiem mazajiem sūdiņiem, kuriem uzlīmē cenas, tās jānomaina, bet citreiz tas jādara menedžerim, nevis kkādam RIMI darbiniekam! Bez tam, tā notiek ne tikai Rimi, bet arī citos veikalos! Un vai jūs vienreiz varētu nebļaustīties a'pkārt, ka ir nepareiza cena! Ja 1 sāks bļaut, nu tad protams, ka neviens netaisās jums smaidīt pretī! Ja kkas nepatīk pieprasiet, lai pasauc vecāko kasieri! Un tas ir arī viss! Pietiks šīs bezjēdzīgās muldēšanas!!!

I ieva 26.02.2008

taisnība, iemācieties lasīt, jo dauzkart paši tos sarkanos ramīšus tur parliekiet, ja viņi ir netīšām nokrituši...
tapat ar precem, ja negribat, tad nobažat visneiedomajākamās vietās, bet kads cits doma, re cik lēēti....
CILVēKI....???

I Ilze 11.03.2008

Es redzu ka ljoti daudziem cilvekiem ta ari nekad nesaprast lielos veikalus. ta nav pardeveju vaina, ka vinjus varbut nevar pa zali nokjert, vismaz pie mums viss ir ta samazinats, ka diena ir viens cilveks uz vienu divam nodaljam, un tad ludzu tu gudrais Sašutis pastasti ka tam nabaga cilvekam sadalities, lai vinjsh visu uzspetu. un vinjam ir ari savas vajadzibas, ka tualetes apmekleshana, eshana. bet jus jau domajat, ka vinji to vispar nedara. un par akcijas cenam...pilnigi piekritu Danuciz.viss notiek caur datoru, caur kasem, kasieres neko vispar pat par akcijam nezina. un naw jegas vinjas lamat un iztureties ka psihiem, bet palugt, lai vinja izsauc vecako kasieri un tad risinat problemu. pec pashas pieredzes zinu vienu, ka lielakaja mera vainigi pasi pirceji, vinji kadai precei sagrib akciju tadu vinji ari njem.

V Vadims 15.03.2008

Pilnigi piekritu Ilonai datums 14.01.08

V Vadims 15.03.2008

Pilnigi piekritu Ilonai. Neuzticieties tām RIMI akcijas cenām.

S suzyy 04.04.2008

tie kAS nestrādā lielveikalos nekad nesapratīs ka nevienu necenšas maldināt, viss atkarīgs no tā cik ātri nonāk tā informācija līdz pārdevējai ka cena ir nomainījusies, !!! un akcijas ir patiesas, pati viņas izvietoju plauktos un iegādājos...un NEVIENS NECENŠAS JŪS MALDINĀT!!!

K krievi ir stulbi 08.04.2008

Maximā vai supernetto (neatceros tieši kurā) pie kases bija reklāma, ka ja preces cena pie kases nav tāda pati kā pie plaukta kur prece stāv, tad viņi atvainosies un uzdāvinās šokolādi!

M mr.dof 09.04.2008

vo vo pa to rimi ir loti tizli .

S Siirsa 04.05.2008

Uz akcijas cenas ir arī datums līdz kurai tā darbojas (to gan neviens neskatās) biezi gadās, ka nenoņem vecos akciju plakātus, jo sevišķi brīvdienās, kad mazāk darbinieku, nu gadās arī kad nepareizi kompjuters ieprogrammēts un met veco cenu. Pārdevējas nevar zināt visas cenas no galvas, tāpēc, ja jums šķiet, ka cena nav īstā, jums ir tiesības prasīt, lai pārbauda un ja tiešām plauktā būs cita cena šim produktam (ar to pašu svītru kodu) diemzēl tagad vairs nedabūsiet šo produktu vispār vai jums izsitīs citu produktu ar tādu pašu cenu (nopirksiet ziepes, dabūsiet ziepes, bet čekā būs rakstīts desa, piemēram). Kādreiz varēja kaut ko labot, bet dažas kasieres šmaucās un nācās atcelt šādu iespēju.

I izabelll 04.05.2008

Sašutis laikm nezina, ka kasieres sēž pie kases un viņas nav pārdevējas!!! Un ļoti bieži ir tā, ka cilvēki ierauga lētāko cenu neizlasa, kam tieši ir atlaide un taisa lielo skandālu . Pārdevējām ir simts un vienu pienākumu nodaļā un viņa nestāv vienā un tajā pašā vietā, varbūt ir vērts paskatīties un pajautāt pārdevējai un pie tam veikalos vizmaz lielākajos ir cenu aparāti, kur var noteikt pareizo cenu, bet nevajag izgāzst savas dusmas uz nabaga kasierēm, kas ne pie kā nav vainīgas!

A Alifka 05.05.2008

Nu lai nerastos paarpratumi, pashai ir jaaparliecinaas kas tieshi ir rakstiits uz cenas
1) jaasalidzina preces kodu peec pedejiem 3 cipariem ar cenas kodiem
2)jaapaskataas no kura lidz kuram uz cenas darbojas taa atlaide, vrbt termins ir iztecejis
ja cena izraadaas pie kases nepareiza, tad preci neniemiet, atstajiet tur pat, vienmeer sekojiet tam ko kasieris izsiit un tad nebojasiet nervus ne sev, ne citiem kas staav rindaa, ne arii kasierim.

M mb 26.05.2008

nu, jā - ir gadījies.

A Amy 01.06.2008

stulbenju bars-iedomaajusies, ja sarkans raamiitis akcija :D :D :D

N necra 17.09.2008

eu nu paklausieties! piemeram pateicoties musu nabaga pateratajiem ir biju6as tadas situacijas stav piemeram stends un tur ir akcijas preces un kads musu miljotais pateretajs vandals, panjem kadu preci un iemet 6aij stenda, pec tam vel gudraks tads pircejs musu miljotais pateretajs panjem 6o iemesto preci un doma ka ta ir akcija, aiziet pie kases un redziet nu vinj6 nesaprot kapec nav akcijas cena tas nekas ka prece nav vispar domata ka akcija un neredz uzmarketu markejumu, un mes debiliki esam vainigi un gribam apkast jus uz 2 santimiem, jaaaaaaaaa! superrr, cilveki ir ljoti nepieklajigi un izturas pret pardevejiem kasierim ljoti riebigi un nesaprot ka mes ari esam tikaij cilveki! un neviens te nezelojas vienkar6i izsakam domas, un nav ko ceret ka kada kasiere vai pardeveja izturesies laipni pret jums jo jusu atieksme ir daudz riebigaka!

F Floyd 30.09.2008

Это они так бизнес делают сцуки...кидалово в законе. Найти бы где пожаловаться а то народ дурят. Кстати это происходит во всех lielveikalas.
Для меня лично выход ясен...е бать им так-же мозги.
План прост...
Возьмите один товар по акции и пусть она ПРОБЬЁТ в кассе его. Если вам предоставят счёт по полной заплатить, без акции то вы конечно начнёте возмущаться ... тут Кассирша состроит невинную рожу типа я не при делах и ВОТ тут переломный момент. Отдайте товар обратно и уходите. Пусть они сами выкупают выбитый товар.:)))) Предстовляю если так человек 10 наберут preces ar atlaidem, )))

G gurkjis 01.10.2008

Superneto mani **** uz baltais sieriniem uzraksta ka akcija pa 14sant pie kases iesit pilnu cenu negribu jau viniem aciis to teikt jo domaas, ka esmu kapeiku piseejs bet padomaajat kaada varka uz 100 sieriniem shitaa maanoties