www.sudzibas.lv RIMI 4.08.17.es ierados darbā 17:00 strādāt savu maiņu. Vēlāk es gribēju iet pārtraukumā,bet Rimi Merķeļa darbiniece Santa Palkova man pateica,ka pārtraukums man nepienākas. Es Strādāju no 17:00 līdz 23:15 jeb sešas stundas. Viņa neprot komunicēt ar klientiem.

Rimi Merķeļa darbinieci. - 4.08.17.es ierados darbā 17:00 strādāt savu maiņu. Vēlāk es gribēju iet pārtraukumā,bet Rimi Merķeļa darbiniece Santa Palkova man pateica,ka pārtraukums man nepienākas. Es Strādāju no 17:00 līdz 23:15 jeb sešas stundas. Viņa neprot komunicēt ar klientiem.

Santas Palkovas dēļ,es knapi turējis uz kājām,jo biju ğībšanas stadijā un viņa to redzēja. Viņa mani nepalaida pārtraukumā pasakot,ka man pārtraukums nepienākas,lai gan es Strādāju no 17:00 līdz 23:15. Mans telefona numurs 24920104,Linda Ivanova.

L Linda Ivanova 05.08.2017

SSM RIMI Merķeļa

Dainis 05.08.2017

Vērsieties darba inspekcijā, šeit jums neviens nepalīdzēs.

masyanya 05.08.2017

Cik atminos, strādājot 6 h un mazāk - pusdienu pārtraukums nepienākas (neskaitu īsos pārtraukumus nepieciešamības gadījumā).

veesaa007 05.08.2017

Tīri intereses pēc- a telefona numurs kāpēc?

retas_sudzibas 05.08.2017

Ja jūsu darba laiks pārsniedz 6 stundas, jums ir tiesības uz pārtraukumu ne vēlāk kā četras stundas pēc darba sākuma. Pusaudžiem ir tiesības uz pārtraukumu, ja viņa darba laiks ir ilgāks par četrarpus stundām. Pārtraukuma ilgumu nosaka darba devējs pēc konsultācijām ar darbinieku pārstāvjiem, taču tam jābūt vismaz 30 minūtes garam.

M Mārtiņš010101 05.08.2017

Ak tu nabadzīte :D :D 6 stundas jāstrādā bez pātraukuma un vēl pasūdzas internetā :D :D TU muļķe esi vai kā ? Mani puiši objektā bez pusdienlaika mauc 10 stundas un neviens nesūdzas, jo visi grib ātrāk pabeigt un laist mājās. Un tas ir smags fizisks un atbildīgs darbs. Bet šeit rimi kasierītei reidz pēc 6 stundām nāk ģībonītis :D Smieklīgi ;)

B bimbaleo 06.08.2017

Nu normāls tu neesi, ja salīdzini sievieti ar vīrieti. Mājās laikam ar kā jau "kārtīgs vecis" klapē savu sievu vai draudzeni. Un pēc tava teksta:"Mani puiši objektā bez pusdienlaika mauc 10 stundas, visi grib ātrāk pabeigt un laist mājās", gadījumā neesi kaut kāds vergturis vai arī tev nepieder kaut kāds pediņu bordelis?

J Jolanta Lapsane 07.08.2017

Nu ja,par tām stundām uz WC aiziet taču nevajag,ne?Cietums,ne darbs.

K KR 08.08.2017

Ak Dievs, es ar strādāju 12h, praktiski bez pārtraukuma un esmu sieviete, nevis čīkstule, gribi neko nedarīt sameklē bagātu papuci kas tevi uzturēs vai brauc uz Spāniju, bērnudārzs...

masyanya 08.08.2017

Domāju, ka runa iet par pārtraukumu t.i. pusdienām (vismaz 30 minūtes), nevis WC apmeklēšanu, jo tas ir pašsaprotami, ka to var. Jebkurā gadījumā tas ir atkarīgs no daudziem faktoriem - darbinieku un klientu skaita, kā arī priekšniecības un kolektīva. Mūsu kolektīvā arī strādājot 5-6 stundas (ja iekrīt šāda maiņa) var sarunāt, ka "izskriešu paķert kafiju ar bulciņu". Un nekas traks nenotiek. Bet ja klientu plūsma ir nonstop, tad tā ir cita lieta.