Rīgas tūrisma un radošās industrijas tehnikums - krāpšana

No sākuma piesola labu stipendiju, pēc mēneša nogriež uz 100€ mazāk
Noteikumi pārāk prasīgi , piesienas par visiem sīkumiem, pēc iespējas vairākiem skolniekiem mēģina norīt stipendiju.

Komentāri (7)

E ebobliks_ 12.10.2016

Как сказали типо студентов много и денег мало вот и порезали. К этой жалобе можно добавить и плохое отношение к нац меньшинствам которые там учатся.

C critical thinker 14.10.2016

uh, arābus diskriminē? un tā vienkārši nogriež, ja? vai tomēr siastībā ar sekmēm?

H hihhih 04.12.2016

Kāpēc maldināt cilvēkus un likt iekšā pusotra gada veca nolikumu???...pa šo laiku tas ir divkārt mainījies un iespējamās stipendijas lielums ir paaugstinājies trīskārt...

E ebobliks_ 04.12.2016

Эта бумага этого года осенью была сделана. Никто не дурит людей т.к я сам знаю людей которые там учатся и что стипендию им снизили. Никакого повышения небыло,сам какого то дуришь.

H hihhih 04.12.2016

Lūk, Tev šī gada papīri!!!!

H hihhih 04.12.2016

lūk, vēl...un iesaku vēl palasīt arī nolikumu par nodarbību kavējumu un procedūru , kādā veidā iesniedzami attaisnojoši dokumenti!!!

D Diananana 04.04.2017

Eiropas stipendijas, kuras tika solītas, katru mēnesi, nu vairs neatminos vai 120 vai 140, un tikai otrajā vai trešajā mācību dienā mums paziņoja, ka jānomācās pāris mēneši pirms viņas izmaksās daļēji un atlikumu izmaksās izlaiduma dienā.

Es iestājos skolā, rēķinoties ar to naudu, lai varētu izdzīvot, jo apmācības mēdza ieilgt līdz vēlai pēcpusdienai, nerunājot par plānotajām prakses nedēļām.

Nācās doties projām no šīs izglītības iestādes, kura ir izdomājusi savu sistēmu Eiropas fondu naudas izmaksām.
Ja es būtu to zinājusi es nebūtu aizgājusi no darba lai iegūtu jaunu kvalifikāciju.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes