Rīgas tūrisma un radošās industrijas tehnikums - Super stipendija

Mācos jau ceturtajā kursā un ar katru gadu trakāk un trakāk. Visus 4 gadus mācos uz vidējo 8 un 9 bet stipendija katru gadu mazāka un mazāka un š/g pirmajā semestrī stipendija jau samazināta 20€. Šomēnes bez parādiem, kavējumiem un ar vidējo atdzīmi 9 saņēmu 54€ stipendiju. Protams labāk nekā nekas, bet vēlētos saņemt tādu stipendijus kādu saņēmu pirmajā kursā kas bija 90€, bet tas laikam bija tikai tāds pievilinājums lai palieku. Liekas smieklīgi ka es saņemu 50€ stipendiju apmeklējot skolu un mācoties uz 9 un citā skolā cilvēks kas mācas uz 4 saņem lielāku stipendoju. Šai skolai laikam nav vēlme palīdzēt studentiem kas cenšas un ceļ skolas statistiku uz augšu.

22.12.2020

B besiara1 22.12.2020

Tu mācies priekš sevis vai stipendijas dēļ?
Man LU stipendija bija 12 EUR un kaut kā nečikstēju.

A Aagneesee 22.12.2020

Izvēlējos skolu, jo vēlējos apgūt sev vēlamo profesiju un skolā iestājoties solija labas stipendijas kas palīdzētu apmaksāt materialu iegādi un ceļu uz un no skolas. Manā izvēlētajā profesija materialos aiziet ļoti liela nauda tāpēc stipendija ir ļoti svarīga. Mācos priekš sevis tāpēc vēlos labus rezultātus un lai viņus iegūtu man ir nepieciešami visi materiali un diemžel stipendijai ir liela nozìme lai iegādātos viņus.

G Galahads 09.04.2021

Nu tu klauns.
"Ko tu raudi tev nav tik slikti kā man bija"
Tas nozīmē, ka tas ir normāli kā tev bija? 100% tev arī liekas tas, ka neapmaksāta prakse ir pilnīgi normali tikai tapēc, ka tā ir vienmēr bijis

G Galahads 09.04.2021

Pats vainīgs, ka nečīkstēji
Domā, ka tapēc, ka tev bija slikti tas ir normāli? Malacis prieks par tevi.