www.sudzibas.lv Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums Murgs, ne skola. RTRIT, tiešām, vairāk nekā izglītība

Rīgas tūrisma un radošās industrijas tehnikums - Murgs, ne skola. RTRIT, tiešām, vairāk nekā izglītība

Tā, skolas atmosfēra patīkama. Bet skolas vadība, šausmas. Meita mācās, nekad nav bijušas problēmas, bet šeku reku, skolotāji nesaprot ko paši ievada elektroniskajā žurnālā, uzrādās svešas atzīmes, kavējumi. Vai tik tiešām grūti izsekot audzēkņiem un grupu iedalījumiem? Kad sūdzības skolotajam ir iesniegtas, tās tiek ignorētas, vai tiek labotas mēnešiem vēlāk kad tad jau ir par vēlu. Aplikācija mykoob, veca, nav nekas viegli pārskatāms, muļķīga sistēma, vienkārši murgs kas notiek nerunājot vispār par skolas reputāciju, domāju vajadzētu jau sākt risināt to, uz ko skolas vadība ir akla. Un skolas direktore? Kur? Neesmu ne par tādu dzirdējusi, ne redzējusi. Tāda vispār pastāv?

01.11.2020

Atbilde no Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums Support Pārstāvja atbilde 02.11.2020

Mācību sociālais tīkls Mykoob nodrošina informācijas pieejamību un analīzi, kā arī paaugstina vecāku informētību par skolā notiekošajiem procesiem.
Ja izglītojamais vai viņa vecāki konstatē kādu (viņuprāt) neatbilstību, pirmais, pie kā vērsties ar jautājumu, ir grupas audzinātājs.
Visu Rīgas Tūrisma un radošās industrijas administrācijas darbinieku, tajā skaitā arī direktores kontakti ir pieejami mājas lapā www.rtrit.lv
Sūdzības autoram ieteiktu izvēlēties konstruktīvu komunikācijas veidu – prasmi sarunāties, saprasties un sadarboties. Konstruktīva komunikācija ne tikai ļautu izvairīties no nevajadzīgām problēmām šajā mums visiem tik saspringtajā laikā, bet gan palīdzētu rast ātru un optimālu risinājumu.
Cieņā
Direktore Ilze Ločmane