Rīgas taksometru parks - Neierašanās

Labdien!
Veleejos painformet un pasudzeties, ka jau kuro reizi mikroautobus kekava- plavniekkalns - riga aizmirst iegriesties plavniekkalnaa un brauc ka kekava - riga! sodien (15.12.09) ...ara ir diezgan auksts laiks un stavet un salt ara kamer mikroautobusam pat prata nenak braukt pa noteikto marsrutu nav diezko patikami. man ka pieaugusam cilvekam kajas atsala un ne tikai, gaidju 30 minutes, pec tam nolemu iet uz citu mikrinjum kekava- Riga.pietura ar mani kopa gaidija ari berni no skolas so mikrinju (nakamis butu tikai pec 1, 5h)...vecaki tacu uztraucas, kur berni pazudushi...ara auksts un ap 15:00 jau paliek tumsh! Man to pirmskolas bernelju bja zel, ka vinjiem bija jagaida tas mikroautobus! Nu var tachu pakontrolet nedaudz tos mikroautobusus ka brauc!!!

B

T t 15.12.2009

pienjemu, ka tas mikrinjs vareetu piekaapt pilns jau kjekavaa, un nav jeegas iebraukt citaa apdziiivotaa vietaa, ja jaunus pasazierus uznjemt nav iespeejas.

T TV 18.12.2009

Pļavniekkalnu neapkalpo Rīgas Taksometru parks, bet gan cits kantoris. Neapvaino lūdzu firmu, kur tā nav vainīga. Pie tam vajag stāvēt redzamā vietā. Un Ķekavas šoferi strikti ievēro grafiku, nevajag apmelot :)

R Raitis 18.12.2009

Apkalpo gan RTP. Nu kam negadās, protams slikti, ka tā gadās, aizmirst nedrīkst, bet visi mēs esam cilvēki un katram gadās kļūdīties.

A Agnese 28.12.2009

Neapliksim RTP ar samazgām. Vajag iziet uz pieturu laicīgi, nevis aiziet 5 minūtes vēlāk. Mikriņš Tevi negaidīs.
Pļavniekkalnu apkalpo firma TAKSI-EDJ, nr 2003. mikriņš tur kursē Rīga-Pļavniekkalns.

P prīma 29.06.2010

Uz Katlakalnu brauc balts mikriņš no Taksi EDJ. Saraksts viņiem karājas uz staba pretī Zinātņu Akadēmijai.

J Jūrmalniece 03.07.2011

Rtp arī apkalpo Ķekavu? Nezināju. Sāksim jau ar to, ka RTP apkalpo Jaunķemeru līniju. Esam ļoti neapmierināti. Pirmdienas rītos Kauguros nevar mikriņā tikt iekšā. Uz mūsu lūgumiem sūtīt papildus mikriņus neviens nereaģē. Tas pats murgs ir sestdienās, svētdienās, kad cilvēks pieturā nav nostāvēt stundu, netikdams iekšā nevienā mikriņā. Vai tā skaitās cilvēka cienīga apkalpošana?