Rīgas starptautiskais mācību centrs - Slikti apstākłi

Lieliska ainavu dizaina pasniedzēja, bet briesmīgi màcību apstàkłi-caurstaigàjama telpa, citi kursanti staigà, skałi runà(pasniedzēji nevar iedomàties pateikt, ka jàciena citi kursanti?), galds kustas, krīta vai tàfeles flomastera nav, tad nav datora. Meklējiet labàk nopietnākās iestādes mācībām, kur pati skola pret studentiem izturas ar cieńu

Atbilde no Rīgas Starptautiskais Mācību Centrs Pārstāvja atbilde 30.01.2017

Labdien!
Paldies par Jūsu atsauksmi un informāciju par mūsu mācību centra nepilnībām!
Tuvākā laikā centīsimies atrisināt šo problēmsituāciju un pilnveidosim materiāltehnisko nodrošinājumu kursiem - obligāti nodrošināsim svaigus flomasterus, krītiņus, salabosim mācību galdus un mēģināsim piedāvāt labākas telpas, tiklīdz parādīsies brīvas telpas. Mācību grafiks tiks atkārtoti izskatīts un ja būs iespēja piedāvāt citas mācību telpas, tad obligāti piedāvāsim tās Jūsu mācību grupai.

Paldies, ka augsti novērtējāt mūsu pedagoga darbu!

I