www.sudzibas.lv Rīgas Starptautiskais Mācību Centrs Pasniedzēju neprofesionalitāte

Rīgas starptautiskais mācību centrs - Pasniedzēju neprofesionalitāte

Šī skolas pasniedzēja Alīna Jefimočkina Fb platformā liek postus, ka meklē modeles dažādiem matu krāsojumiem. Izlēmu pieteikties. Procedūra notika kr. Barona ielā 19. Nonākot salonā, parādīju bildi ar krāsojumu, pasniedzēja deva konkrētas norādes kursantam, visu parādīja kā jādara un kursants precīzi izpildīja norādes. Pasniedzēja fiziski rādija arī kas un kā jādara. Man bija ombre, kura bija zaudēJusi savu svaigumu un jaunajam krāsojumam bija jābūt atsvaidzinātai ombrei ar viegli gaišām šķipsnām (tā savos vārdos nolasu att. , kuru rādīju) . Kursants man atsvaidzināja toni gaišajos galos un augšpusē arī atsvaidzināja krāsu, bet! Rezultāts bija sliktāks nekā pirms tam. Augšpusē man bija rižīgs tonis un apakšā pelēkblondi mati. Kadas krāsas jaukt un ko darīt, pasniedzēja kursantam teica.
Beigu beigās, kursants man jautā - man liekas, ka tas nav tas ko tu īsti gribēji?
Loooģiski, ka nē!
Pēc šī cirka ar pasniedzēju vienojāmies, ka sazināsimies, lai labotu šo.

Tad nu es mēģināju 3x sarunāt, kad es varēšu aiziet. Pēc katras sarunātās reizes sekoja - man tas, man šits, es nevaru..

Tad maigi sakot man tas apriebās, ar izlaistiem matiem nestaigāju, jo izskatijās drausmīgi un paudu savu neapmierinātību.. Rezultātā negribēju ar šo personu nekādu sadarbību vairs!

Pēc tam uzrakstīju skolai e-pastu un izklāstīju situāciju, jautāju - vai redz kādu risinājumu šai situācijai. Man ātri atbildēja, ka esot pārsteigti, par alīnu esot pozitīvas atsauksmes, ka parunās ar skolas vadību un tuvākajās dienās dos atbildi. Pagāja nedēļa, atbildes nav. Atgādināju par sevi. Un atbildes joprojām nav, ir pagājis gandrīz mēnesis!

Pasniedzējai un skolai ir kaut kas līdzīgs, tie nerisina sevis izveidotas problēmas!
Pēc sava jaunā krāsojuma, varu spriest, ka 4gadi tehnikumā un mazliet kursi, ar to diemžēl, laikam, par maz bija.

Rezultātu diemžēl kauns pievienot!

23.10.2021

H

G Gulbenietis 24.10.2021

Ja tu gaidi uz haļavu kaut ko labu, tad nebūs :D. Man vienreiz meitene gandrīz vai draudzēties piedāvāja, lai atnāku matus nogriezt. Pēc tā, par ko viņa dabūja 7, es vairs viņu redzēt negribēju :D. Audzinātājai nav laika un vēlēšanās to visu labot, tāpēc nomierinies un neskopojies, aizej pie norm friziera un būs ok.

H helija 24.10.2021

Viņa skaitās pedagogs un tur bija 1 pret 1.Mēs tur bijām trijatā, viņa gandrīz visu laiku sēdēja blakus un skatījās ko kursants dara.
Var teikt ko grib, bet tai situācijai nav attaisnojuma ;)
Tas notika pedagoga 'uzraudzībā', tad nu šis 'profeionālais' pedagogs ir atbildīgs par rezutātu ;)
Ja neesi spējīgs nodrošināt kvalitatīvu rezultātu, tad tas nav prieš tevis!
Es nevienā brīdī to neuzskatu par kursanta ''lažu'', jo viņa teica, kuras krāsas jaukt un cik daudz- stāvēja blakus; parādīja tehniku kādā jākrāso-fiziski.
Aiziet uz salonu pie šāda pedagoga - nē, paldies!
Es saprotu ko tu saki, bet es gribēju izstāstīt šo situāciju, ja reiz arī pati skola pēc tam nav gatava atbildēt par saviem pedagogiem.
Tā nevajadzētu būt!

G Gulbenietis 24.10.2021

Es tev piekrītu, bet pie kursanta un skolotāja nekad nebūs labs iznākums frizūrai :). Atsauksmju tādiem ir daudz un, ja neraksta ļevie profili, tad pozitīvu nav.

H helija 24.10.2021

Ja nevar atbildēt par rezultātu, tad lai bojā manekenus nevis piedāvā savus pakalpojumus. :)
Es nebūtu šeit rakstījusi, ja Alīna vai skola būtu darījusi lietas labā kaut ko, bet, ja negrib atbildēt par situāciju, tad esmu tiesīga to publicēt.

Good Intentions 24.10.2021

Ja piedāvā par modeli, tad neko tuvu normālam, labāk negaidīt.