Rīgas starptautiskais mācību centrs - Nekvalitatīvs serviss

Gāju uz RIS mācību centru kā vaksācijas kursa modele savai draudzenei. Pasniedzēja bija Lidija, sievete pēc 45 noteikti. Viss sākās jau ar to, ka attieksme pret mani kā pret pazīstamo māceklim, bija briesmīga. Uzbraucoši komentāri par to, ka pazīstamos nekad nevajag ņemt līdzi kā modeli, jo tie parasti čīkst un ņaud. Nu neko. Naudu par darbu neprasīja, it kā būtu jāmaksā 4eur. No sākuma pasniedzēja novērtēja vietas, kuras var vaksēt un kuras nē. Protams, viņa izdomāja, ka vajag vaksēt kājas, kurām nebija pārāk garas spalviņas, ko viņa arī atzina. Novaksēja man vienu kāju pusi pa centimetram to darot, pēc tam otru kāju arī tikai no priekšpuses. Domāju, nu teiks, ka jāvaksē aizmugure, bet nē, viņa saka, ka laika nav, tāpēc ķersies pie bikini. Runa gāja tikai par bikini maliņu vaksēšanu. Labi, piekritu. Sāk pa centimetram vaksēt, bet tā ļoti haotiski. Beigās viņa no visas bikini zonas ļāva māceklim tikai pa daļiņām vaksēt. Tā nu Lidija beigās pateica, ka neesot laika mani vaksēt līdz galam (tās bikini maliņas) un paliku ar pusvaksētu un briesmìgi izcūkotu bikini zonu. Pasniedzēja Lidija pat neieklausījās manās vēlmēs, ko es vēlos, lai man vaksē, dara uz savu galvu un beigās māceklim pat neļāva savu iesākto darbu pabeigt, jo lūk nāk otra modele, kura nav pazīstama un viņai samaksā 4eur par to, ka var novaksēties. Pasniedzēja visu laiku māceklim uzbraucošā tonī aizrādīja pat par mazāko sīkumu, piemēram, kur vatīti noliek.. Labi, cilvēks grib kā labāk, bet tas, ka Pasniedzēja Lidija taupa uz visu tik nenormāli, gan nav normāli. Ar vienu vatīti viņa liek notīrīt vaksējamo zonu, pēc tam uzlikt nomierinošo līdzekli un vēl kaut kādu trešo līdzekli. Tas jau nav normāli, ka ar to pašu vati, kuru tev notìra netīrumus, liek pēc vaksācijas līdzekli. Tur pat nevar runāt par higiēnu. Vasku liek izmantot tik maz, ka sanāk vairākas reizes vienu vietu vaksēt, jo nekā no tā vaska nav. Un pati vēl māca, ka jāvaksē tikai vienu reizi. Un jā, par to, ka mani nenovaksēja līdz galam un visu sacūkoja (būtu labāk spalvaina staigājusi),māceklim pateica, lai pērk man šampanieti un sev vasku, lai var pabeigt darbu citreiz. Nu normāla attieksme. Katrā ziņā nevienam neiesaku iet uz RIS mācību centru kā modelei, vismaz ne uz vaksācijas kursu. Attieksme ir atbaidoša.

Atbilde no Rīgas Starptautiskais Mācību Centrs Pārstāvja atbilde 29.11.2016

Labdien!
Mums ir ļoti žēl, ka Jums radies tāds iespaids par pasniedzēju Lidiju un viņas mācīšanas metodi. Pasniedzēja Lidija ir profesionāls meistars un pedagogs, līdz ar to, mēs uzticamies viņai, bet piedāvājam alternatīvu: apmeklēt šos kursus pie cita pedagoga - Elīnas Spiridovskas, kura mūsu mācību centrā strādā jau 10 gadus un sevi ir pierādījusi gan darbā, gan arī, regulāri papildinot savas zināšanas dažadās apmācībās, semināros, kursos. Mēs esam ņēmuši vērā ieteikumus un novērsām Jūsu norādītos trūkumus.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
Rīgas Starptautiskā mācību centra administrācija.

V Valentina Spicenko 19.07.2016

У меня лично негативное отношение к жалобе в адрес такого профессионала своего дела. как ЛИДИЯ!!! Ее доброжелательность, ответственность и внимание как к ученику, так и к модели заслуживает УВАЖЕНИЯ!!! В Рижском международном центре я прошла все процедуры по ее рекомендации. Все преподаватели - грамотно подготовленные специалисты!!! Стрижкой и покраской волос я была просто восхищена!!! Буду обязательно продолжать принимать приглашения в качестве модели на любые процедуры только потому. что в дорогом салоне столько внимания я не получу!!!!!!!!!!!!

E Elīna Priedīte 13.11.2016

Esmu izgājusi vaksācijas kursus Rīgas Starptautiskajā mācību centrā, strādāju jau gadu ar vaksācijas procedūrām, un esmu pilnīgi apmierināta par rezultātu! Lidija stāsta tik daudz un sīki, ka darba gaitā neradās jautājumi uz kuriem nav zināma atbilde. Apmācību laikā stāstīja arī par cukura vaksāciju un kad sāku ar to strādāt viss bija skaidrs. Tika sniegts daudz papildus informācijas, kas man ļoti noderēja darbā. Iesaku šo pasniedzēju, jo viņa tiešām ir zinoša un ir speciālists savā jomā.