www.sudzibas.lv Rīgas Starptautiskais Mācību Centrs Neatgriež naudu bez līguma (mānas ko mācīs)

Rīgas starptautiskais mācību centrs - Neatgriež naudu bez līguma (mānas ko mācīs)

Labdien!Nu ir sanācis tā,ka RIS man neatgriež mācību maksu. Pēc skolas 1 mēneša mācību atlikšanas, beidzot piezvanija,ka nu var sākt mācibas. Tad nu devos - pirms došanās izlēmu uziet iemaksāt naudu. Un tā sākās murgs. Mazā kabūzī pieņem audzēkņus, iegāju maksāt - ne man līgumu iedeva, ne kautko paskaidroja, par ko cik zinu skolai būtu jāinformē (par ko maksā, līgumu iedod izlasīt). Lētticīga būdama paņēmu čeku un devos uz stundu- tur anatomiju māca (pilnīgi nesagatavojusies skolotāja , jeb skola jo skolotājai nebija nekas iedots lai vadītu stundu ) Notupēju tur 3 h un atklājās, ka līgumā ir viskautkas intresants. Kā piemeram, ka ar to dokumentu nekur nevar strādāt īsti tikai kurss iziets/jeb lekcijas noklausītas. Tad visam kronis tajā dienā - durvis salūza (neviens netiek ārā) Zvanījāmies neviens neceļ , beigās kautkā par brīnumu atvērās. Bet kā kronis darbu kavēju dēļ šīm durvīm. Viss netīrs tur, auksti. Izlēmu uzreiz- ka nav priekš manis . Devos uz skolu, bet tur durvis ar skoču aizlīmētas , kas norāda,ka neviena kabinetā nav . PAR TO NAUDU VARBŪT DURVIS SEV IELIEKIET normālas. Devos citu dienu , sacija ka 14 dienu laika izskatīs manu iesniegumu. Pagājušas 3 nedēļas, bet neviens pat ziņu nav devis un neceļ telefonu. Kad sazvaniju pateica , ka naudu neatdos un viss. Esmu norunājusi tikšanos ar direktori, bet viņa man arī nometa telefonu. 7x reizes nomēriet pirms tur tiešām izlemjat mācīties. Man jau liekas, ja skola nav pat sakopta - tas liecina, ka nav naudas. Ja nav naudas - tas nozīmē , ka nav skolēnu. Nauda nav liela, bet tā nekompitence. Par 3h maksāju kā par mēnesi!Pat rakstiski nevar man neko uzrakstīt. Un kad es biju h tad meitenes visas sūkstējas par skolu ne mācijās. Jo visas bija šokā. Cik mājaslapā viss skaisti sataisīts - tik īstenība liela miskaste tur ir. Nekad neiesaku tur iet. Labāk privāti samaksāt kādai pasniedzējai, jēga lielāka būs!

K