Rīgas starptautiskais mācību centrs - manikirs/pedikirs kursi

Neiesaku nevienam!!! Pasniedzeja grib atrak mukt prom,visu laiku staiga pie meitenem no citas grupas. nu esi pats sev saimnieks,ta pat jau majas macities var. Pa telefonu melo,ka kursi notiks katru dienu no 10 lidz 17.00,ka modeles bus un vispar varat sev pasas grafiku izdomat,macities,kad jums ir ertak. Kad samaksaju naudu pirmaja diena teica,ka nodarbibas notiks 2 reizes nedelja no 10 lidz 17.00. Divas pirmas nodarbibas notika lidz 13.00, bet tresaja reize pasniedzeja teica,ka nodarbibas notiks no 10 lidz 15.oo!!! Materialu komplekts majaslapa rakstits,ka maksa 40 lati, kad piesakies un maksa,tad 45ls. Direktore Inese pati nezina kas un cik maksa un kadas dienas notiek nodarbibas,pa telefonu visu laiku saka dazadu info,loti nelaipna un rupja,vispar nejedz,kas saja skola notiek. Panema naudu, cheku neiedeva,iedeva parakstit ligumu ar nepareizo maksu par kursiem,kas bija lielaka par 3 reizem. Skolas uzdevums panemt no tevis naudu,pec tam attieciba mainas uzreiz. Aizgaju,jo ienistu melus,kad saka vienu,bet dara citu.

N