Rīgas starptautiskais mācību centrs - Frizieru kursi

Neiesaku frizieru kursus šajā skolā.Nauda tika samaksāta liela, bet jēga maza. Kursa tēmas, kādas ir rakstītas centra mājas lapā, netika izņemtas. Saucamajā "mācīju frizētavā" regulāri nebija materiāli vai arī tika pirkti paši lētākie un nekvalitatīvi. Regulāri gājām paši uz veikalu, lai pirktu krāsas, balinātājus, folijus utt., jo klients sēž krēslā, bet materiālu nav. Pasniedzēja varbūt zinoša, bet nemāk mācīt. Viņai vieglāk bija pašai nogriezt matus klientam, nekā normāli izskaidrot un parādīt. Administrācijas attiekme arī graujoša: bļauj, runā ar pārmetumiem. Neskatoties uz to, ka mēs īsti nemākam griezt, daram to salīdzinoši lēni un bija dienas, kad meitenes uz kursiem netika, tik un tā administrācija regulāri sarakstīja daudz klientus uz mācību frizētavu (jo tā tak dzīva nauda). Nu tad iedomājaties, kas tur tādā steigā un neziņā vispār iznāk!? Scenārijs bija tāds: mēs iesākām, bet pasniedzēja pabeidza. Un tā tas bija regulāri. Līdz ar to īsti matu griežanas māksla tā arī netika apgūta. Mums pat nebija iemācīti paši elementārākie pamati. Pasniedzēja arī regulāri kaut kur pazuda no klases (pat uz ilgu laiku), atstājot tevi ar klientu vienu, tā nu mēs tur abi sēdējām un gaidījām, jo klients ar pusapgrieztiem matiem tak ar neies prom. Uz eksāmenu mūs arī neviens īpaši nesagatavoja. Kūlāmies kā mācējām.Rezultāts: diploms ir, bet zināšanu nav! Labāk samaksāt vairāk, bet iziet kvalitatīvus kursus, no kuriem ir jēga un arī tālāk dzīvē ir iespējams pielietot un pelnīt naudu.P.s. cik tagad esmu painteresējusies arī par citiem frizieru kursiem, tad apmācība ir pavisam savādāka, un meitenes, beidzot kursus, var un arī ir spējīgas strādāt frizētavā.

V