Lasīt visas sūdzības par Rīgas Starptautiskais Mācību Centrs Rīgas Starptautiskais Mācību Centrs - Permanentais make up

Neiesaku nevienam staties Rigas Starptautiskaja macibu centra. Gaju permanenta make up kursos. Pasniedzeja L.Spulge varbut ari ir zinosa, toties nevelas pilniba dalities sava pieredze un zinasanas. Kursa temas, kadas ir rakstitas centra majas lapa netika iznemtas. Pigmentus modeliem pasniedzeja jauca pati, skatoties savas piezimes. Protams, mums tajas skatities nebija atlauts. Lidz ar to pigmentu jauksana paliek musu personigas pieredzes zina, kas bus jaeksperimente un nakosajiem klientiem. Uz konkretiem jautajumiem atbildeja izvairigi. Vienreiz pat atbildot ar frazi:
"Kurs mani ta macija? Man neviens neko prieksa neteica, visam gaju cauri pati."
Manas sudzibas par centra pasniedzeju centra direktore noraidija, turklat vel aizstavot savu "labo" pedagogu. Iesaku labak izveleties dargakus, toties kvalitativakus kursus. Ja vien nevelaties nonakt tada situacija ka es - diploms ir, bet zinasanu nav!

V

V Vedmrka 01.12.2013

Прошла курс обучения в этой студии у Репетиторы L.Spulge.Осталась довольной!!!
Рекомендация будущим абитуриентам: надо не только слушать, а и усердно выполнять ДОМАШНИЕ ЗАДАНИЯ... колорирование, рисование и прорисовка бровей и т.д.
Разрабатывать навыки колорирования должен каждый самостоятельно... пигменты дорогие, а купить краски подсилу любому...вот и практикуйся...смотри какие тона усиливают друг друга, какие нет и т.д.
После начала работы с клиентами возникли вопросы, приезжаю в учебный центр на консультации, пообщаться.
Всегда выслушают и помогут советом.