Rigas staiksme - 40.autobuss

Pirms aptuveni pusotras nedēļas kārtējo dienu močīju uz skolu (Juglu). Pienāk autobus divaini ar nokavesanos, ar 15min nokavesanos. Tad 40 autobusam pie Silciema ielas ir janogriezas pa labi virzienaa uz JUGLA 3, bet tad reaali tas 4alis (vadiitaajs) RIVOKAAA PANJEM UN AIZMOCIII GARAAAAMMM!!!PIZ**TS!!!
Visi saak stresot, kas tas pa autobuusu un juglas ielas pieturaa visi autobusu pasažieri kāpj ārā, īgni, apzinoties, ka visu ir nokavējuši stulbā vadītāja dēļ, kur var būt tāds idiots??? Tiešām dažreiz brīnos par 40 autobusu vadītājiem... arī pagājušo gad... staavu pieturaa, kaveeju, skatos, naak no centra, fuuu apzinjaa padomaaju ---> mos paspeesu. NEEE, SAMEEJAIS VNK PAMOCII GARAAM, drosvien ieraudzijis mani, vienu pasu pieturaa, kaveejot grafiku, padomaajis (NU I PO*uj) FASCINEEEE!!!TAD nesenkaa biju aizmirsis pagarinaat kartinju skoleenu, krievu tautiibas kondiktoore prasa paraadiit pagarinaajumu, nu labi, paraadu, jaa tiesaam nav, es bis apjucis, sameejaa saak kaut ko stresot, un rupji lamaaties ( KAS MULKIS, DUMJŠ, KO IZLIECIES? PUIKA, KAP ARA, STULBENIS, MULKIS IZLIECIES) es uzvinju skatos un goda vards pirmo reizi muuzaa buutu gatavs pacelt savu roku pret sievieti!!!Par laimi, tajaa pasaa 40.autinjaa comaks bija blakus izruciija ar 40SAnaariem. ES vienkaarsi skatos, un liiidzi kratos... godiiigi sakot smiekliiigi!!!Tapec atrak tiesibas jnoliek, zb ar tajiem SAB.tr. braukaat, smird visi peec miiizeļiem arī... viss davaj pakedava...varbuutaas arii kaadam ir bijušas nelāgas saistības tieši ar 40.autobusu????! :)))))
NEREALI.

J Jo-Pole 14.10.2008

Vot, vot taa ir ar tiem 40. autobusiem. Man arii liidziigi sanaacis ir. Tev chaliit reaali nepaveicaas.
Skola ir mokas...kur tavas rokas ???