www.sudzibas.lv Rīgas Namu Pārvaldnieks Slikts serviss, bojājums

RNP - Slikts serviss, bojājums

Mums mainīja stāvvadi 2024. Gada 11. Aprīlī. 11. Aprīlī nez iemeslu dēļ santehniķi nevarēja nolikt podu vietā. Viņi teica, ka nāks 12.04. No rīta. 11 naktī no tualetes sāka tecēt ūdens, par laimi tas neapplūdināja kaimiņus. Viņi atnāca 12.04. Vakarā, šķībi uzstādīja podu un norāva šļūteni, kas savieno tvertni ar cauruli. Tagad mums ir jāmeklē privāto santehniku, lai visu salabotu.
Vai tiešām nav iespējams nosūtīt kvalificētus santehniķus šādam darbam?

13.04.2024

Atbilde no Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 15.04.2024

Labdien! Lai varētu pārbaudīt Jūsu pausto informāciju un atbildēt pēc būtības, lūdzu precizēt dzīvojamās mājas adresi.

Atbilde no Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 22.04.2024

Savu darbu organizējam, lai ikviens darbs tiktu paveikts kvalitatīvi un laikus, tāpēc ļoti žēl, ja šoreiz tas nav noticis atbilstoši Jūsu vēlmēm. Lai pārbaudītu situāciju un novērstu nepilnības, aicinām sazināties ar apsaimniekotāju, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot uz tālruni 8900 un mūsu speciālisti ar Jums sazināsies.

J

J Jānis M. 14.04.2024

O jā, Marsa gatve 2 ir nodots objekts pagājuša gada septembrī. Nav īsti saprotama projekta pamata doma. Vairāk atgādina avārijas seku novēršanas darbus. Tomēr izrādījas ka šis ir rūpīgi izplānots projekts. Nopietni? Tā bija vienkārši dzīvokļu izdemolēšana. Ar mērķi uzstādīt ūdens vadus kurus parasti izvieto komunikāciju šahtās vai citās acīm neredzamās vietās. Šeit noteikti būtu darbas 21 g.s. ekspertiem...
Pats interesantākais kad ir izvietota informācija un datums ka projekts ir pabeigts un nodots. Bet, manā dzīvoklī tā arī neviens neienāca apsekot paveiktos demolēšanas darbus. Projekts ir izgāzies un kādam būs jāatbild par RNP finansiāljām izklaidēm.