AtrisinātaRīgas namu pārvaldnieks - Slikts serviss

Vēlējos uzzināt, kur ir pazudusi mūsu mājas sētniece. Ķekavas iela 16, Rīga. Retu reizi parādās, paslauka trotuāru vai ar lapu pūtēju nopūš atkritumus pa zāliena malām un pazūt. Bet kāpņu telpa, kad to beidzot mums sāk kopt. Kāpnes netiek slaucītas, tik cik retu reizi mazgātas, bet kā var mazgāt, jā pirms tam nekko nesaslauka. Sanāk visus nesaslaucītos kritumus tikai saslapina un tas arī viss. Pielikumā bildes

29.05.2023

Atbilde no Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 31.05.2023

Labdien!

Atvainojamies par radušos situāciju. Šodien, 31. maijā, tika apsekota ēka un veikti nepieciešamie uzkopšanas darbi, kā arī tika veiktas pārrunas ar sētnieci par darba kvalitāti.

Aktuālais uzkopšanas grafiks rītdienas liekā tiks izvietots kāpņu telpā.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Tpt 31.05.2023

Paldies.Šodien tiešām kāpņu telpa tika sakopta.Ar nepacietību gaidīsim arī grafiku.Paldies par ātro reaģēšanu.

T