Rīgas namu pārvaldnieks - Zadziba.

Pagajusa gada nogale,kad civilizetas valstis cilveki gatavojas Ziemassvetkiem,no Sia Rigas namu parvaldnieks Purciema filiales puses tika veikta brutala zadziba.Tika apzagts cilveks ar kustibu traucejumiem,un pectam ari meginats pielietot emocionalo vardarbibu,kad interesejas par so savdabigo apzagsanas veidu.Isuma-tika veikts dubults uzrekins par udeni,gan pec skaititaja radijumiem,gan videjais+udens zudumu maksas pierekinasana.Nirgasanas no sis iestades puses,parsniedz visas civilizeta valsti pienemtas etikas normas.Kad interesejos par so lietu namu parvalde purciems,tika atklati nirgajoties pazinots lai es neblejot par so lietu,tadejadi pielidzinot klientu dzivnieku valsts parstavjiem,ka lidz vinu gramatvedibai netiksot un nekas netiksot parrekinats.Kopejas nozagtas naudas summas apmers sastada 221 euro.Daudz vai maz,tas filozofisks jautajums.Cilvekam ar kustibu traucejumiem,kura butisku ienakumu dalu sastada Valsts sociala nodrosinajuma pabalsts 106 euro apmera,ta ir butiska summa.Bridinu citus dzivoklu ipasniekus,valsti ir pienemti invalidus un vecus vientulus cilvekus diskriminejosi noteikumi,tie kuri slimibas del nepaspes iesniegt udens skaititaja radijumus tiesi 25 lidz 27 datumam,tiks reketeti un nekadi iebildumi par dubult maksu aprekinasanam,un vel jo vairak mistiskiem rekiniem ar udens starpibam netiks nemti vera.Uzmanieties.

B Bessame 12.01.2015

RNP Purvciema nodaļas darbinieki ļoti rupji attiecas pret klientiem.Par cilvēkiem netur.

A Aigars1974 13.01.2015

Rupjiba un nekauniba no sis darbinieces puses, bij vienkarsi fantastiska.Tada sajuta radas, ka tiesam dzivojam valsti kur (upravdom drug celoveka!)Kaut gan, nearko jau neatpaliekam!Ka ir no tiesiska viedokla, cik pamatoti ir izspiest no cilvekiem naudu par pakalpojumiem kuri nau sanemti, to lai skaidro tiesibsargajosas iestades.Bet Sia Rigas namu parvaldnieks vajadzetu piestradat, pie komunikacijas problemam ar klientiem!Ir apsoluti nepienemami sadi izteikumi attieciba pret klientiem.

Latviešu tautas 13.01.2015

Вот уж автор жалобы врёт: 1. Если данные счётчика не были поданы за 1 месяц, то бухгалтерия SIA Rīgas namu pārvaldnieks выставит счёт по воде как среднее арифметическое за три предыдущих месяца. 2. D данном случае человек по-видимому не сдавал показания ТРИ МЕСЯЦА ПОДРЯД, либо не обратил внимание на то, что срок замены счётчиков истёк. То есть прошло 4 года со дня замены. Или инвалид захотел сэкономить? Ну миленький, 17-18 евро на два счётчика за 4 года можно было накопить. Тем более что некоторые фирмы инвалидам и пенсионерам дают скидки. Интернет то есть, стало быть и такие фирмы можно найти. Тем более что некоторые получают данные от управляющего и присылают рекламу к сроку замены счётчиков, за пару месяцев. Мой друг вот уже несколько раз менял счётчики у одной и той же фирмы и проблем не было!

B Bessame 13.01.2015

Все, кто жалуются на Ригас наму парвалдникс, все врут.Там работают очень милые, внимательные и приятные люди, которые всегда идут навстречу пожеланиям жильцов, не жалея ни своего времени, ни сил.

A Aigarins 22.05.2016

Gribu pateikties Sia Rigas namu parvaldnieks!Pateicoties vinu milajai ricibai,dzivoju civilizeta valsti,kur netiek parkaptas pateretaju tiesibas,nau jamaksa 180 euro par nepateretu udeni..ziema maja ir silta..Lai Jums veicas!

B Bāleliņš 13.01.2015

Tas nav tikai Purvciemā- Centra rajona parvaldē tāds pats sviests- sēž nobarotiem ģīmjiem, pakaļu no krēsla slinkums pacelt, kad ierodies ar problēmu Tev tas tiek pārmests tā it kā būtu šiem ko parādā, negribās tak no tā krēsla celties. Ja vajag aiziet uz blakus kabinetu, tas tiek darīts ar neapmierinātu bubināšanu, tjipa ko Tu te atvilkies- traucē mums strādāt. Nemaz nerunājot par neadekvātām astronomiskām summām remontdarbu tāmēs un nerunājot par to ka avārijas remontdarbi tiek atlicināti mēnešiem izdomājot aizbildinājumus pirmsskolas vecuma bērnu līmenī- un viss ar domu, ka varbūt tas "kašķīgais" klients atmetīs ar roku! Pa lielam jau tā arī sanāk- jo ierindas latvietim nav ne laika ne līdzekļu algot juristus, neatkarīgus auditus tāmēm utml..

B Bessame 13.01.2015

Mums par to naudu, kuru mēs viņiem maksājam par apsaimniekošanu, vēl jācīnās lai viņi kaut ko izdar mūsu labā.Bet viņi par mūsu naudu cīnās ar mums, lai tikai neko nedarīt.Re kur brīnumi.

Latviešu tautas 13.01.2015

А бесплатный номер 8900 на что тогда? Кстати, там очень быстро отвечают. И если даже не дождёшься ответа - перезванивают так как номер звонившего фиксируется. Есть интернет? Зарегистрируйся на https://e-parvaldnieks.lv/lv/Client/Account/Login?ReturnUrl=%2fru%2fClient%2fInvoice и пиши письма, оставляй номер...

B Bessame 13.01.2015

Можно подумать, если звонить на номер 8900, то быстро все проблемы решают.Мы уже год звоним, проблема как была так и осталась..

A Aigars1974 15.01.2015

Lieta ir sis zaglu kompanijas attieksme pret klientu, un kapec man butu jamaksa par pakalpojumu kuru cilveks nau sanemis.Tas nau godigi, un pielidzinams cilveku apzagsanai.

A Aivarsss 17.01.2015

Jā, vi'ņus laikam nekad nesodīs...

A Aigars1974 18.01.2015

Reklama, pats labakais soda veids!Tas ka sai negodigajai kompanijai par to piemerotu kadu administrativo sodu neko nedos, jo kas jau pieradusi ta stradat ka padomju laikos kur bij..( nas drug upravdom).., neko nemaina.Nelietigi ir izmantojot Mk pilniga apsurda noteikumus sados gadijumos.Jo cilveki tiek apzagti, vistiesakaja si varda nozime!Jamaksa tak dubulti ka to nesaprata Mk, nerunajot nemaz par to ka tracina cilvekus?Ja tai menesi rekina videjo paterinu teiksim, gadijuma ja vins netika laika iemests tai delu sprauga, tad nakama menesi no skaititaja tas udens paterins nekur nepazud un jamaksa dubultmaksa tapat, nerunajot nemaz par kadam tur mistiskam udens starpibam.Bet varbut apzinati ignoreja.