www.sudzibas.lv Rīgas Namu Pārvaldnieks Slikts serviss un bezdarbība

Rīgas namu pārvaldnieks - Slikts serviss un bezdarbība

2020. Gada 24. Jūlijā mūsu mājas pēc adreses Bauskas iela 149 pilnvarotas personas uzrakstīja Rnp iesniegumu, kurā lūdza Rnp noslēgt trīspusējo līgumu ar firmu, lai izstrādātu būvprojektu remontdarbiem (reģistrēts Sia „Rigas Namu Pārvaldnieks" ar nr.1-19/51753) . Līdz šim brīdim nekas nav noticis.

Vairākkārtīgi mēģināju saņemt atbildi no nama pārvaldnieka māra auziņa, taču neveiksmīgi. Katru reizi atbilde ir līdzīga: "jūsu informāciju nodevu augstākai vadībai" (ko lai tas arī nozīmētu!) ... "status par 3 pusējo līgumu sagatavošanu ir steidzams" (saglabāta oriģinālā pareizrakstība) .

08.04.2021. Es uzrakstīju rnp detalizētu vēstuli nr.1-9/23074 ar lūgumu paskaidrot, kāds ir pilnvaroto personu iesnieguma izskatīšanas statuss un kādi apstākļi traucē noslēgt trīspusējo līgumu ar izvēlēto firmu. 16.04.2021 saņēmu atbildi nr.1-9/17543, ka "2020. Gada novembrī rnp informēja dzīvojamās mājas pilnvaroto personu, kura iesniedza iesniegumu par trīspusējā līguma slēgšanu, par nepieciešamību precizēt informāciju, lai būtu iespējams sagatavot trīspusējo līgumu. " šo atbildi sagatavoja M. Kahovska, kas ir klientu sadarbības un komunikācijas pārvaldes klientu sadarbības veicināšanas nodaļas speciāliste. Tas nav joks! Tas ir vinas Amata nosaukums! Starp citu, tālruna numurs, kuru viņa norāda (27308970) nekad neatbild. Tāda ir tā klientu sadarbības veicināšana šajā uzņēmumā...

Skaidrs, ka es ar savām e-vēstulēm mēģinu atrisināt pēc būtības komunikācijas problēmu. Bet rnp sniegtās atbildes ir bezjēdzīgas, jo nav skaidrs, ko tieši vajag precizēt un kāda informācija pietrūkst. 16.04.2021 es uzrakstīju kārtējo vēstuli, uz kuru vēljoprojām - nu jau pēc mēneša - neesmu sanēmis atbildi. Izskatās, ka Rnp tā ir tāda stratēģija - vilkt garumā, neko neteikt pēc būtības un, protams, neko nedarīt.

17.05.2021

Atbilde no Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 17.05.2021

Labdien!
Personai, kura iesūtīja iesniegumu par šī trīspusējā līguma slēgšanu, tika rakstiski norādīts, kāda papildus nepieciešama informācija līguma sastādīšanai. Līdz šim, ši informācija no iesniedzēja puses nav precizēta.

Papildināts ggb 24.05.2021

Uz savu š.g. 16. aprīlī RNP iesniegto iesniegumu es vēl joprojām neesmu saņēmis rakstisku atbildi. Tad šī problēma nav atrisināta.

G