Rīgas namu pārvaldnieks - Slikts serviss

No ziemas lapām problēma ir pārgajusi sniegā. Kāpēc māja maksā par sētnieka pakalpojumu, kas neeksistē? !
Sniegs netiek tīrīts vispār kā arī kāpņu telpa nav tīrīta vairāk kā mēnesi.
Kāpēc tiek tērēta un maksāta nauda par servisu, kura nav. Šobrīd esam tādā situācija, ka kopš sākās sniegs mašīnas un arī gājēji normāli nevar iziet no sētas ārā, jo nekas nav ticis tīrīts vai kaisīts. Vai tas, ka iedzīvotājiem ir jātīra pagalms kāds mums par to segs atlīdzību, jo sētnieks to nav darījis? Pārvaldnieks ir kontaktēts neskaitāmas reizes šajā gadā tomēr situācija ir, bez izmaiņām.

12.12.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 13.12.2023

Labdien!
Lūdzam precizēt dzīvojamās mājas adresi.

Papildināts zimba_oz 13.12.2023

Salacas iela 22.

Atbilde no Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 15.12.2023

Paldies par informācijas precizēšanu.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
Pēc saņemtās informācijas adresē ir notīrīts sniegs un izslaucīta kāpņu telpa.

Papildināts zimba_oz 15.12.2023

Kad tas tieši tika veikts ? Jo tikko vēl biju ārā un sniegs sētā nav mainījies.

Z

Komentāri (14)

D Direktorrs 12.12.2023

No kurienes tu ņēmi ka maksā par sētnieka pakalpojumiem? Tev ikmēneša rēķinā ir punkts "sētnieka pakalpojumi" un pretī summa?

S Santa klausa 12.12.2023

Sētnieka alga , tāpat ka deratizācija, logu mazgāšana, un tml.pakalpojumi, ietilpst apkalpošanas maksā, kuru visi maksā katru mēnesi.RNP darbinieku algas -arī nav tāds punkts,bet algu un ne mazu, tie saņem regulāri

D Direktorrs 12.12.2023

Prātiņ nāc mājās... Kas ir "apkalpošanas maksa" ?

I ieva ieva ieva 22.01.2024

Kas jūsu prāt ietilps pārvaldības maksā-rekina izrakstīšana,loģiski sētnieks iekļauts, (ja nu atkal kāds jauns ministra kabineta noteikums)ja cītīgi palasa tami vārds sētnieks ir ,tā iekštelpu m2 un ārateritoriju m2 kas jātīra, ir tikai viens bet, NAV GRIBETAJU KAS STRĀDĀ,JO Rīgas namu parvaldnieks ir viens liels mafiju bars kurš darbiniekam Sētnieks par 6 .mājām kur platība noteikti nav maz vienam cilvekam-alga ir - 160,mēs jau otro gada esam bez sētnieka, kad kāds no 60.dzivokiem pazvana un paaudzas no rnp bet par dienām uz 10.min atbrauc un apstaigā un aizbrauc, trepes mums 1.gads nav mazgāts-par sevi domājot parslauku ar slotu, navgrūti!domāju ja tas būtu tik viegli nomainīt apsaimniekotāju to darītu vismaz 80%mājas ko apkalpo, un galvenais šķērslis ir tik dažādie cilvēki daļa gribētu aiziet 100%-daļai vienalga, un trešie vienalga jo paši tajās mājās nedzivo izīrē vai vispār tukši!Rīgas namu parvaldieks-ir loti, ļoti nekaunīgs, nekārtīgi kantoris

S Santa klausa 12.12.2023

Purvciemā arī tāpat, sētnieks no rnp nedēļu var nenākt darbā un netīrīt sniegu pie mājas, Par kāpņu telpu tīrību pat nesapņojam.

S Santa klausa 12.12.2023

Savu prātu pasauc mājās - Pārvaldīšanas maksa tā ir tā pati RNP māju apkalpošanas maksa

D Direktorrs 12.12.2023

ja nav vispār sajēgas tad nevirini savu pārtikas uzņemšanas caurumu...

A anonimais 007 13.12.2023

Palasam MK noteikumus, pirms sākam strīdēties. Apsaimniekošanas maksa ietver sevī arī mājas teritorijas labiekārtošanas un uzkopšanas darbus. Kurus kopsapulcē reizi pusgadā varat manīt, bet par to Apsaimniekošanas uzņēmumam jāiesniedz tāme, jeb piemēram nākamgad sētniekam grib maksāt 1000 EUR/mēn., Jums ir kopā 65 dzīvokļi un kopējā lietderīgā platība 1000 kv.m., tad sētnieka alga sastāda 0,10 EUR/par kv.m., ja Jūsu dzīvoklis ir 45 kv.m., tad Jūs sētniekam mēnesī maksājat 4,50 EUR.

D Direktorrs 13.12.2023

Kārtējais pa tukšo pļūtītājs , parādi konkrētu noteikumu punktu kur rakstīts "Apsaimniekošanas maksa ietver sevī arī mājas teritorijas labiekārtošanas un uzkopšanas darbus" Kas ir iekļauts apsaimniekošanas maksā ir atrunāts līgumā ko ir noslēdzis ar pārvaldnieku katrs dzīvokļa īpašnieks.

B BEATRISE 23 13.12.2023

Purvciema Ieriķu iela vispār ir neiespejama misija es eju ar ragavām un arī ar ratiem abi bērni jāved uz katru savu iestādi,tas aizņem man tikt no pagalma 20min.lkm jasudz tiesa,ja viņi to dara kā nesamaksā reķinu.

S Santa klausa 13.12.2023

Vaidavas, Ūnijas ielās tas pats, pat uz pasta nodaļu nevar pienākt, troleibusu pieturā sniegs līdz celiem.

S Santa klausa 13.12.2023

Kas iedzīvotājiem par daļu kāda alga sētniekam, rnp pienākums organizēt teritoriju kopšanu, pat to viņi regulāri naudu iekasē.Jā nav sētnieku tad lai paši ņem lāpstas un nāk tīrīt sniegu pie dzīvojamām mājām.

R Rita kociņa 13.12.2023

Silciema iela 5 , lāstekas apdraud namā iedzīvotājus,no namā pārvaldnieka 0 emocijas! Uzlika paziņojumu,ka tiks no jumta 11.12. 23.g. sniegs tiks novākts 13.12.23.g. sniegs ar lāstekām stāv kā stāvējis,labi ka vēl neviens nav traumēts..

S Santa klausa 13.12.2023

RNP brīdina- jā būs slikts laiks lai iedzīvotāji sēž mājās.
""Aicinām ikvienu atkušņa laikā būt īpaši piesardzīgiem dodoties ārpus mājas, izmantojiet speciālus apavus vai apaviem uzliekamus dzelkšņus, kas mazina apavu slīdēšanu! Esiet uzmanīgi un saudzējiet veselību!
Aicinām šajā laikā parūpēties par senioriem (tuviniekiem, kaimiņiem un līdzcilvēkiem), piemēram, atnesot iepirkumus no veikala vai palīdzot pārvietoties pa slidenajām ietvēm un ceļiem"".
Kā to saprast? Vairāk teritoriju viņi netīrīs?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes