Rīgas namu pārvaldnieks - Slikts serviss

Kopš 09/2022 sākuma interesējos par apkures pieslēgšanu. Rīgas namu pārvaldnieks joprojām nav pieslēdzis apkuri. Lai arī kopš 17/10/2023 mājaslapā jau nedēļu kā paziņo, ka visas mājas pieslēgtas. Katru dienu zvanot, tikai atbild, ka nupat jau vajadzētu bút pieslēgtai. Blakus mājas jau 2 nedēļas atpakaļ pieslēdza. Mūsu māju vnk palaiduši garām, lai arī mājai nav parādu un informācijas, ka būtu kādas tehniskas problēmas arī nav. Konkrētajā gadījumā iecirknī Jugla.
Patiesībā varētu veselu grāmatu par Rnp uzrakstīt, ko viņi vairāk nedara nekā dara gan teritorijas un ēkas auzkopšanā, gan tenisko sistēmu uzturēšanā. Rīgas dome varētu šos beidzot reāli patrenkāt, lai sāk beidzot kaut ko darīt! Reāli izsaimniekotāji nevis apsaimniekotāji!

22.10.2022

Atbilde no Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 24.10.2022

Labdien! Lūgums precizēt ēkas adresi, lai varam sniegt atbildi. Paldies!