LV RU

Rīgas Namu Pārvaldnieks - Slikts serviss

Esam ļoti neapmierināti ar servisu.. Neskaitāmas reizes tiek zvanīts sūdzība Sakarā ar elektrību_tiek šauts ārā korķis visu laiku... Vakar elektrība pazuda visa māja... Saka ka divu dienu laikā atbrauks meistars.. Neviens nebrauc.. Tiešām jānotiek nelaimei lai atpogātu vaļā acis? Korķa nomaiņa Nepalīdz... Veiciet taču savu darbu par ko jums maksā!?

25.02.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

M.

Komentāri (9)

No Noboby 25.02.2020

Parasti cik zinu, korķus sit ārā ja kaut kur ir īssavienojuma problēma un Tu vari mainīt simtiem korķu bet viņi dara tikai savu darbu un ja Tu slēdz iekšā katru reizi, tad es ieteiktu sapakot svarīgās mantas čemodānā lai vieglāk paķert kad Tava māja deg

Tu Turkey901 25.02.2020

Jāmaina elektroinstalācija, mājas iedzīvotājiem jāsametās pa štukai no dzīvokļa, tad arī viss aizies!

Me Mego izmeklētājs 25.02.2020

Pilauju iespēju ka iedZīvotaji parslogo drošinātäju .sildītaji.tējkannas kandžas dzenamās iekārtas un vel kāds pa kluso škūnīti ar garažu pieslēdzis

BondsBonds 25.02.2020

Kāds sakars RNP gar taviem vadiem un drošinātāju - tava gala problēma. Drošvien plāni, veci vadi netur tavubpatēriņa slodzi. Mājā pazuda, jo kāds drošvien pārbaudījā visu.

Tu Turkey901 25.02.2020

Gan jau, ka vēl alumīnija, aplauzti ik uz līkuma!

Ve VeiksmīgamBiznesam 26.02.2020

Par elektrību, cik zinu, atbild AS "Latvenergo".

Me Mego izmeklētājs 26.02.2020

Līdz mājai sadales tīkli latvenergo mājas stāvvadus apsaimniekotājs aiz jūsu skaitītāja pats saimnieks

Labdien! Lai mēs varētu precīzi identificēt problēmu un atbilstoši rīkoties tā risināšanā, lūgums sniegt privātā ziņojumā adresi.

Vi VilnisBanga 26.02.2020

Šis uzņēmums ir liels un ātrums, kā arī individuāla un uzmanīga pieeja ir svešs jēdziens. Beeeeet ir jāsaprot - kamēr jūsu mājā cilvēkiem ir parādi un pārējos nekas neinteresē, tikmēr neveidosies uzkrājums (ar kura palīdzību šīs lietas tiks labotas) un varēsiet aizmirst par savas mājas kārtīgu uzturēšanu, kas nav pats pats minimums (kā ar automašīnu, varat labot visu pa minimumu pēdējā brīdī un brīnīties, kāpēc viss pārējais lūzt). Nemūžam neatrisināma problēma, tiklīdz netiek nodibināta biedrība, kuras priekšgalā ir zinošs un rūpīgs cilvēks.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes