www.sudzibas.lv Rīgas Namu Pārvaldnieks Sētniece netīra teritoriju.

Rīgas namu pārvaldnieks - Sētniece netīra teritoriju.

Labdien! Sētniece Svetlana valdeku 68/1 68/2. Teritorijā netīra teritoriju, lenolium, cigarešu izsmēķus, lapas. 15.00 otro reizi tas vispār neiznāk, jo tas darbojas klīnikā, saskaņā ar adresi spulgas24 mums tā nav saskaņā ar grafiku. Šodien viņa paņēmu papīru ar rokām un aizbraucu.

17.10.2019

R

_ _Barons_ 17.10.2019

Pirms vainojam sētnieci, ka pagaida kamēr visas lapas nokrīt un tad savāc, pasūdzamies policijā par bērziem, kuri piemēslo ar lapām un SODU NEDABŪ!

N nav nozimes 18.10.2019

Ja sētniece Svetlana neuzkopj teritoriju, un Jūs tas neapmierina. Tad ja veselības stāvoklis atļauj, lūdzu sakopiet to pati un vēlāk pamāciet sētnieci Svetlanu kā pareizi jādara viņas darbs. Un varbūt cilvēkiem jābeidz pašiem uz ielas mest visus atkritumus pēc kārtas.

Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 23.10.2019

Labdien!
Pēc jūsu publicētās sūdzības, pārbaudījām teritoriju - tā ir labi kopta un sētniece atbildīgi veic savus pienākumus. Par to sastādīts arī akts ar fotofiksācijām.
Ja konstatējat pārkāpumus, lūgums sūtīt fotofiksāciju uz e-pastu [email protected], lai operatīvi varam pārbaudīt šo situāciju un risināt, ja nepieciešams.
Paldies!