www.sudzibas.lv Rīgas Namu Pārvaldnieks RNP izmet iedzīvotāju mantas

Rīgas namu pārvaldnieks - RNP izmet iedzīvotāju mantas

Labdien!
Rnp Kurzemes Raj. Finiera iela 17. Iedzīvotājiem aizliedza glabāt mantas pagrabā. Uz jautājumu pārvaldniekam kāpēc viņš tā izlēma kā gribu tā daru. Cilvēkiem palika mantas jaunas mantas kuras 1.11 2021. Rīgas namu pārvaldnieks izmetīšot.
Laikam nākamais ko izdarīs Rnp. Iedzīvotājus izmetīs no dzīvokļiem.

29.10.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Papildināts Vilnis Auseklis 29.10.2021

Regulāri nav karstā ūdens vakaros.Zvanot pārvaldniekam numurs aizņemts.Mājas sienas avārijas stāvoklī . Tanī pašā laikā nomaina pastkastītes kur palika vecās pārvaldnieks pasaka nav jūsu darīšana.

Atbilde no Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 02.11.2021

Šī gada oktobra sākumā tika paziņots par daudzdzīvokļu mājas pagraba tīrīšanu periodā no 1.11.-5.11.2021., uz kā pamatojoties dzīvokļu īpašniekiem lūgts izņemt personīgās mantas. Apsaimniekotājam ir pienākums uzturēt sakoptu vidi arī tādās koplietošanas telpās kā pagrabs.
Karstā ūdens padeves traucējumi ir jāpiesaka PS "Siltumserviss Rīga" pa tālruni 80000610 vai zvanot uz vienoto informācijas tālruni 8900.
Kas attiecas uz pārējiem Jūsu minētajiem remontdarbiem - katra gada oktobra mēnesī dzīvokļu īpašniekiem ir pieejams nākamā gada remontdarbu plāns, par kurā iekļautajām pozīcijām, to prioritāšu maiņu vai citu remontdarbu iekļaušanu tajā, dzīvokļu īpašnieki tiek aicināti pieņemt kopības lēmumu. Līdz šim šādu lēmuma protokolu neesam saņēmuši.

Papildināts Vilnis Auseklis 02.11.2021

No RNP.atbildes saprotu ka tīrīt bērniņus Finiera iela 17. un pagrabu rnp puses ira svarīgāks un vienkāršākais darbs ko viņi var.
Uz jautājumu kāpēc rnp.liedz piekļuvi pagrabam un personīgām iedzīvotāju mantām klusums.
Visa rnp darbība un bezdarbība rada iedzīvotāju īpašuma tikai zaudējums.Ceram tuvākajā laikā notiks nesošās remontdarbi nevis pagraba, bēniņu kuru Finiera iela 17.nav.
Kad iedzīvotājiem būs izdalītas atslēgas kuru rnp pārvaldnieks nelikumīgi nomainīja pagrabam?

Atbilde no Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 03.11.2021

Atkārtojam, ka dzīvokļu īpašniekiem ir pieejams remontdarbu plāns, kurā norādīts arī esošais uzkrājums šo darbu veikšanai. Dzīvokļu īpašniekiem ir jāpieņem lēmums par sava īpašuma uzturēšanas jautājumiem. Kas attiecas uz pagraba atslēgu nomaiņu, tas tika veikts pēc tam, kad tika konstatēta patvaļīga ūdens padeves atslēgšana. Īpašnieki atslēgas var pieteikt rakstot uz e-pastu [email protected]

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes