Rīgas namu pārvaldnieks - Prusaki(tarakani)

Labdien , gribu versties par sudzibu ka Brivibas Gatve 365 dz. 55 dzivo nenormals kaimins nezinu ko vins tur dara , bet vins nekopj dzivokli un del vina skraida tarakani gan pa kapnu telpu gan kaiminiem dara nepatiksanas ar viniem(prusakiem).Rakstijam gan uz juglas namu parvaldnieku e-pastu gan sudzejamies , bet neka.Pats kaimins ari netaisas darit kaut ko lietas laba un diezvai vins maksa par dzivokli vispar un par visu parejo.Dzivojam taksh 21 gadsimta!!

R

D Dailis Bezvārdis 04.02.2013

un namu pārvaldniekam vajadzētu viņam dzīvokli uzkopt ? Kas, atkal pilnmēnesis bija ? Pakaties savā miskastē, varbūt zem paša gultas esi aizmirsis kartupeļu mizas vai savus vecos sieriņus !

R RONYK 04.02.2013

bet cilveks nemaksa par dzivokli vinu varetu piespied karta lai vins sak tirit dzivokli vai mest ara no vina