www.sudzibas.lv Rīgas Namu Pārvaldnieks No maija kāpņu telpas koridorā nav elektrība

Rīgas Namu Pārvaldnieks - No maija kāpņu telpas koridorā nav elektrība

Adresē a. Saharova iela 7-41, Rīga no maija tiek zvanīts pa tālruni 8900 jo 6. Stāvā 3 dzīvokļu kāpņu telpā nav elektrība. Katru reizi darbinieks sola ka 2 dienu laikā zvanīs meistars, bet līdz 20. Augustam neviens nav piezvanījis! Varbūt beidzot jāpilda dotie solījumi? Un vai nav pagājis pietiekoši ilgs laiks, lai tiktu novērsts pieteikums, kurš reģistrēts 7. Maijā?

20.08.2019

Vi

Все вопросы к писькодротам Rolands Veinbergs, Andris Erminsons, Aigars Gontarevs и к дамам с Элизабетес 51-10, которые с грязной вагиной. Прошу отметить по нацыкосвинопасовым знаниям: темнота не даёт запаха неподмытости.

Labdien! Informējām kolēģus par radušos situāciju un sekosim tās izpildei. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Labdien!
Pēc mums pieejamās informācijas, kāpņu telpas elektrība ir atjaunota.