www.sudzibas.lv Rīgas Namu Pārvaldnieks Невыполнение своих обязательств

Rīgas namu pārvaldnieks - Невыполнение своих обязательств

Протекает крыша многоквартирного 9-этажного дома уже несколько лет по адресу рига, унияс 66. Полностью повреждены квартиры на 9-ом и 8-ом этажах, протечка достигла 7-ого этажа. На все письменные и устные обращения жильцов, ответ один - нет денег. Перекрытия и стены подвержены деструкции в течение нескольких лет. Умышленное нанесение материального ущерба, риска здоровью и жизни жильцов дома. Повторение трагедии maxima-обрушение крыши? К кому обращаться за помощью, кто может повлиять на эту ситуацию, кто может остановить этот произвол Rnp? !

26.05.2021

Компания получила уведомление об этой жалобе

Atbilde no Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 27.05.2021

Labdien!
Kā jau Jums sniegta pērn informācija, mājas pilnvarotā persona ir informēta par nepieciešamo finansējumu jumta remontam, jo tas šobrīd nav pietiekams. Pārvaldnieks nefinansē daudzdzīvokļu ēkām nepieciešamos remontdarbus.

Komentāri (5)

R Rusia 18.12.2019
Pakalpojumi

Sētniece Svetlana netīra teritoriju; netīrumi, Valdeķu68 /1vēršu teļi, papīri, sapuvušās lapas melo, ka par viņiem maksā?

S Sudzibas.lv Admin 07.06.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 08.06.2021

Labdien! Pēc fotoattēlos redzamā gada laika vēlamies noskaidrot vai šis vēl ir aktuāli? Pirms divām nedēļām veikta teritorijas apsekošana un pārkāpumi nav konstatēti, kā arī neesam saņēmuši līdz šim nevienu sūdzību.

I ilrgjefiho 27.05.2021

Taisiet sapulci, lemjiet par atteikšanos no RNP pakalpojumiem. Es ieteiktu rīgas namu apsaimniekotājs. Cits apsaimniekotājs visdrīzāk būs ieinteresēts rast risinājumu. Protams, ja jums tur pilna māja nemaksātāju, tad dzīvojiet kamēr viss nesapūs un nesabruks vai neparādīsies nāvējošs pelējums
Mūsu māja atteicās no RNP pakalpojumiem un esam laimīgi

J Jeļena Lačinova 27.05.2021

Спасибо за коммент, это единственное и самое правильное - отказаться от услуг RNP.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes