www.sudzibas.lv Rīgas Namu Pārvaldnieks невыполнение своих обязанностей

Rīgas namu pārvaldnieks - невыполнение своих обязанностей

Никогда не было такого катастрофического состояния с домом, как при этом предприятии. В доме по адресу Эндзелина 5 с мая с периодичностью раз в неделю, а то и чаще прорывает канализацию. Постоянная сырость и вонь жителей уже просто доконала. Это что, методы пыток и такие изощренные методы по выколачиванию денег из жильцов? Или просто работники домоуправления наслаждаются властью и безнаказанностью таким образом? Никаких осмотров не проводится и следов предусмотренного нормативными актами журнала осмотров нами обнаружить не удалось нигде, как мы поняли – этих журанлов просто не существует. Тогда за что снимаются деньги, если минимальные требования к обслуживнию дома все-равно не выполняются? Жители написали тонну заявлений, но ответы на них выглядят, мягко говоря, весьма странно, либо ничего по существу и какие-то общие отписки, либо обещание, которое при проверке оказалось неприкрытой ложью – так обещали починить канализацию в августе, а в октябре мы выяснили, что даже и не собрались. Зато не забыли отстроить центры для себя. Молодцы. Все это на фоне заявлений Думы о заботе о жителях выглядит мерзко.

п Прохожая 30.11.2012

Navaruizdomatniku, No malas izskatās, ka notiek kā saka krieviski: «ломать не строить». Izjaukt sanāca teicami, uzcelt jaunu – nesanāk. Informācija, pieprasījumi, darba uzdevumi klejo pa iestādi mēnešiem. Vietējiem centriem visas pilnvaras atņemtas, centrālais ar visu netiek galā, neko neapstiprina utt.

Visu to varētu vēl kaut kā saprast – liels uzņēmums, liela revolūcija, nav profesionāļu. Bet kad uz tā fona RNP lielās ar sasniegumiem, uzskata sevi par topa līderu, un runā par to, ka uzņēmums strādā ar peļņu un lielās, ka zaudējumus nosedz iekasētā soda nauda. Es varbūt ko nesaprotu no dzīves, bet man personīgi riebjas to lasīt un klausīties. Šoreiz ejot balsot, labi padomāšu, man dzīve un Rīga sakās nevis uz izgaismotiem tiltiem, bet manās mājās, kurā tie ielauzušies savos dubļu zābakos. Man tādu nevajag.

smīkņa,
pagaidām nebija laika un spēka, esam ar kaimiņiem noskrējušies ar to sapulci, kanalizāciju, skaitītājiem (mums visai mājai verificēšana bija janoorganizē), esam noguruši. Vēl taču jāstrādā arī pilna slodze savā darbā, man pat vairākās darba vietās. Bet esam jau kērušies klāt. Pagaidām bez īpaša dizaina ieliksim vienkārši informāciju. Vīrs solijās palīdzēt. Bet vispār jau izskatās tā bēdīgi – pa dienu darbā raujies, pa vakariem iznāk otra slodze, pie tam bezmaksas protams.

Adrese būs: http://endzelina5.dim.lv/

S Stryke 05.12.2012

Prhohozhaja... Es tev varu pateikt ar ko tas beigsies, es jau gadu esmu ar to iestādi nocīnījusies, tagad gatavojam pēdējās vēsstules, jau daudz nopietnākas, kas tiks netas pašam Ušakovam, vai būs rezultāts, nezinu, bet ja nebūs tad rībēs pa visu Lv. Pietiek vienreiz to slaistu un idiotu kantori barot. Mājas lietu pēc pieņemšanas vēl joprojām neesam saņēmuši. Kārtīgs apsaimniekotājs SIA Saimniecība24, ja vajag palīdzēt ar dokumentiem raksti viņiem info ir mājas lapā www.saimnieciba24.lv vini jau apsaimnieko mūsu māju Rīgā, rezultāts jau tagad redzams.

п Прохожая 05.12.2012

Stryke, paldies par informāciju.
Pats Ušakovs Jums visdrīzāk neatbildēs, bet nodos zemāk RD Mājokļu un vides departamenta Apsaimniekošanas pārvaldei. Vismaz mūsējās abas sūdzības nolaida tur, tie savukārt pieprasīja no RNP paskaidrojumus un tad nu tā lieta, beidzot, sakustējās.
Man rada izbrīnu pats kantora piegājiens lietām. Piemēram, mums sapulcē tika piedāvāts izremontēt kanalizāciju arī pie otrās kāpņu telpas. Nu vai tad nevarēja paredzēt, ka jebkurš normāls cilvēks, pirms pieņemt tādu lēmumu, pajutās – cik tad maksā? Ne aprēķinu, ne sagatavotas tāmes nebija. Ko tad piedāvā? Es saprotu, ka tā it tāda izlikšanās –skat, ka mēs strādājam, piedāvājam utt. Varbūt ka paveicas un kādi „lohi” arī piekritīs un pieņems lēmumu tāpat vien no garlaicības: Urrra! Remontējam! Tērējiet cik vēlaties! Visu akceptējam! Atskaiti nevajag.
Tā ari gribējās piesieties ar slaveno: „ Купи слона».

S Stryke 05.12.2012

Tā jau arī bij, kad sūtījām vēstules, tagad mēs tiekamies ar Ušakova palīdzi, tam etapam mēs jau izgājām cauri, ka pārsūta vēstules, es jau vairs laiku velti netērēju. Viss uzreiz pie mēra personīgi, lai gan pie viņa personīgi tikšu tikai pēc 11mēnešiem, bet tagad vismaz jau ar palīdzi, kurai likšu priekšā visus pārkāpumus rakstiskā veidā un plus paralēli uzreiz uz revīzijas komisiju to pašu vēstuli, un ja neatgriezīs mūsu naudu ko ir izkrāpuši, tad pēdējais gājiens būs uz tiesu kopā ar televīzijām, tad jau gan būs šmuce pa visu LV. Jo viņus ja publiski nesāks kaunināt un viņu pārkāpumus izklāstīt tautai, tikmēr jau viņiem liekas ka viņi ir visu vareni, jo vis taču ir viņu pusē, kriminālpolicija noziegumu nesaskata, KNAB ja nav izkrāpti miljoni 3 arī nav pārkāpuma, Sudrabai nav finansējuma un šogad nav plānā pārbaudīt RNP, VID tikai kontrolē nodokļus, ja būšot nodokļu pārkāpums tad lai rakstot, a tas ka sētnieki pusi algas nesa atpakaļ, to jau neviens nevar pierādīt. Ai šajā valstī kamēr viņiem pie pakaļas uguni nepielaidīs tikmēr jau viņi nekustēs. Domāju ka viņi sāks saprast lietas būtību tikai tad, kad no viņiem būs aizgājušas kādas 3000 mājas, bet drīzāk tad nolikvidēs bet stratēģiju nemainīs. pats labākais ir kad kādam no tiem saucamajiem RNP speciālistiem kaut ko paprasi, izbola acis, un jums pašiem viss jāzin, mēs neko nezinam, kā jūs varat atteikties no remontdarbiem, kā jūs vara mums kaut ko prasīt vai, un tā atbilde, es vispār tikko tikai sāku strādāt šajā nodaļā un neko nezinu. es jau varētu uzskaitīt tās tikko sākušos strādniekus pēts uzvārda bet tas būs likumpārkāpum. :D:D:D
Eu jāuztaisa man ar laikam mājai mājas lapa, kur varētu salikt visas šīs apsurdās vēstules, kur likuma pantu traktējums jāgatavo mēnesi.

п Прохожая 05.12.2012

Stryke, man paziņa ņemas arī savā mājā - paši apsaimnieko, bija pie Ušakova bez rezultāta, ieteica iet pie Ameriksa. Es pagaidām par to vēl nedomāju :)
Lai Jums veicas!

S Stryke 06.12.2012

Es jau ilūzijas neloloju, un Ameriks jau tāpat ir viens un tas pats, viņi taču viens otru nevar tiesāt. Bet mes tāpat dosim to vēstuli uz visām pusēm un tur jau nebūs emocijas, tur būs tikai fakti, kas būs jāņem vērā.

п Прохожая 06.12.2012

Stryke, pilnīgi piekrītu, noteikti ir jāiet un jādara viss, kas iespējams.
Šodien runāju ar kaimiņiem - vāksim piedāvājumus no citiem apsaimniekotājiem, plānojam tīties citur, bet pirms gan cītīgi izpētīsim kur doties :)

S Stryke 06.12.2012

Ja kas uzaiciniet mūsējos apsaimniekotājus pie sevis ciemos.

Minesota 07.12.2012

Drīzāk RNP tika izveidots, lai uztaisītu lielāku bardaku un mājas īpašnieki pārņemtu māju savā apsaimniekošanā vai uzticētu apsaimniekošanu firmām. Tādā veidā Rīgas dome noveltu no saviem pleciem dzīvojamo fondu.

S Stryke 08.12.2012

Protams ka reklamēju, jo paši izgājām gada laikā lielam murgam cauri, lai izvēlētos un atrastu normālu apsaimniekotāju, bet tie kas sēž mājās un neiet uz sapulcēm, kas neiedziļinās lietās kas ir jādara, tiem vienmēr šķiet, ka kas tad tur izvēlēties apsaimniekotāju, mēs veicām konkursu kur izpētījām gandrīz 10 apsaimniekotāju piedāvājumus, pusi uzaicinot uz sapulci, lai saņemtu atbildes uz mūs interesējošajiem jautājumiem. No tiem visiem tikai divi bij pārliecinoši un viens no tiem bij šis uzņēmums, par ko rakstīju iepriekš(centīšos vairāk nereklamēt).
Bet pēdējā laikā saprotu, kamēr cilvēkiem būs vēl par ko maksāt nepamatoti lielos rēķinus RNP tikmēr jau neviens īpaši nekustēsies un kāmēr jumts nesāks brukt un trubas neplīsīs, tad jau arī cietīs un domās ka RNP ir labākais apsaimniekotājs, kā tas patreiz tiek pasniegts, no Rīgas domes puses.

I inno777 13.12.2012

Arī saskāros ar namu pārvaldi. Dzīvoklī parādījās peles. Es pie tā neesmu vainīga, jo aiz sienas atrodas mazs veikals - piparubodīte - Lurdeka, kurā telpu tīrība ir samērā vāja. Namu pārvaldē man nikni aizrādīja, ka es dzīvoju laikam kā cūkkūti - iztīriet dzīvokli un peles nenāks. Par firmas izsaukšanu, kas peles var noindēt, pat runas nebija. Vēl painteresējās vai gadījumā es neesmu parādniece, varētu nokaunināt.

A Aigars1974 19.01.2015

Rigas namu parvaldniekam jau sen vajadzeja tikties ar ekonomiskas policijas izmekletajiem, un ne tikai sajos jautajumos.To ka sis namu parvaldnieks apzog savu parvaldito namu dzivoklu ipasniekus, apstiprinu vards varda.Rupji strada, loti rupji.Un radas ka valsts kontrolejosam institucijam, ari pie kajas kas notiek.Kauns.

A Aigars1974 17.02.2015

Godigi cilveki RNP namu parvaldnieka nestrada!Ta ka nesudzaties par to ka javergo ar 300 % atdevi.Jus apzogat iedzivotajus, bez jebkadiem sirdsapzinas parmetumiem.Saprotu ka Jusu vadiba to piespiez, bet pasiem jabut kaunam.

A Aigars1974 17.02.2015

Brutalaka kompanija ar kuru bijusi darisana, apzog iedzivotajus un nesarkst..Izsaimnieko maju remontiem paredzetos lidzeklus.