www.sudzibas.lv Rīgas Namu Pārvaldnieks Neveic pienākumus un nav iespējams atrisināt problēmu 6 gadus

Rīgas namu pārvaldnieks - Neveic pienākumus un nav iespējams atrisināt problēmu 6 gadus

Ēkā A. Čaka 56, kuru apsaimnieko Rnp, jau gadiem nav adekvāts ūdens spiediens un Rnp šo problēmu nav atrisinājuši līdz šim. 6 gadus atpakaļ rnp informēja, ka tiek veikts uzkrājums ūdens stāvvadu maiņai. Katru mēnesi maksājam par Rnp pakalpojumiem un iekrājumiem Nākotnes remonta darbiem, bet kad nepieciešama palīdzība vai remonti, tie netiek veikti. Sazināties arī praktiski neiespējami - info tālrunis pārslogots, uz e-pastiem ilgi neatbild un regulāri atrodas birokrātiski attaisnojumi lai ievilcinātu procesu vai nu slinkuma vai nekompetences dēļ. Iedzīvotāji jau sen samaksājuši nepieciešamo summu un 6 gadu laikā darbi nav izdarīti - spiediens palicis tikai sliktāks un bieži vien ūdens padeve dzīvoklī nav vispār. Vērsīšos pie Rīgas domes/birokrātijas apkarošanas centra, patērētāju tiesību aizsardzības centra un iespējams pie medijiem lai atrisinātu šo problēmu. Tas nav normāli ka apsaimniekotājs nevar nodrošināt normālu ūdens padevi gadiem ilgi un cilvēkiem regulāri jādzīvo bez ūdens.

26.04.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

J

Komentāri (3)

M Monika Linde 27.04.2021

Visur tā darās, laikam pilis sev ceļ...

Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 06.05.2021

Labdien! Ņemot vērā, ka pēdējo gadu ietvaros renovēta praktiski visa koplietošanas ūdens sistēma, problēma iespējams ir privātīpašumā esošajās sistēmās. Tuvākajā laikā tiks veikta apsekošana, lai varētu konstatēt spiediena krituma iemeslus.

J Jānis KK 19.05.2021

Jā, apsekošanu veica un konstatēja tieši to pašu ko pirms 6 gadiem - jāmaina aukstā ūdens stāvvadi. Vēl tagad gaidam no RNP informāciju par šo darbu veikšanu, izmaksām un aptaujas anketas lai uzsāktu šos darbus. Jūsu darbiniekiem ir talants meklēt bezsakarīgus attaisnojumus un ievilkt jebkuru procesu - sākot no standarta e-pasta sarakstēm līdz jebkādu projektu izstrādei un kur nu vēl darbu veikšanai. Kāda jēga ir viekt apsekošanu ja gadiem jau ir zināms kur ir problēma un kādēļ ūdens spiediens ēkā ir slikts. Šķiet, ka pat atklāti melojat par veiktajiem darbiem - koplietošanas ūdens sistēma ir renovēta? Tad kāpēc spiediens nav mainījies un palicis tikai sliktāks gadiem ritot? Lūdzu beidziet muldēt un pildiet savus pienākumus - Jums par to maksā.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes