www.sudzibas.lv Rīgas Namu Pārvaldnieks Nereaģē uz iedzīvotāju sūdzībām par kāpņu apgaismojumu

Rīgas namu pārvaldnieks - Nereaģē uz iedzīvotāju sūdzībām par kāpņu apgaismojumu

Labdien. Dzīvoju Rīgā, Ilūkstes ielas 107/3-76, kur kopā ar mani vēl dzīvo 1, un 2, grupas invalīdi, kuriem nav tik viegli nomaksāt komunālos maksājumus, Rīgas namu pārvaldniekam jau lūdzām, lai kāpņu telpā noņem liekās lampas par kurām mums ir jāmaksā, bet nekas netiek darīts, šobrīd jau rēķins par kāpņu apgaismojumu ir trīskāršojies salīdzinājumā ar 2020 gada augustu. Mājās cenšamies taupīt elektrību, bet kāpnēs mums pirmajā stāvā deg 5 lampas.

12.09.2022

Atbilde no Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 15.09.2022

Labdien!
Koplietošanas telpās nav mainītas vēsturiskās apgaismojuma pieslēguma vietas, taču veicot uzlabojumus ir ievietotas LED spuldzes ar kustību sensoriem, lai nodrošinātu pietiekamu apgaismojumu un ekonomiju plašājās koplietošanas telpās. Gadījumā, ja vēlaties samazināt gaismeklu daudzumu, ir jāvienojas ar pārēiem dzīvokļu īpašniekiem, jo apsaimniekotājs vienperosniski nav tiesīgs likvidēt kopīpašumā esošos apgaismojuma objektus. Aicinam arī vērsies pašvaldības sociālajā dienestā, lai rastu iespēju saņemt atbalstu sarežģītos dzīves brīžos.

R

лампы LED? сколько в месяц по деньгам за общее электричество?

T Taisnīgs Sods 12.09.2022

Vai tev nav vienalga mucā sēdētāj? Cilvēks pretenziju uzraksta valsts valodā pretenziju.

Ты пожалуйста не коверкай гос. язык и научись наконец-то писать без ошибок, тогда поговорим.

T Taisnīgs Sods 13.09.2022

Ne tu mani mācīsi nelaikā dzimušais amēba.Ja tev caurā gandona rezultāt ir kādas pretenzijas uzraksti man privāti un varam sarunāt tikties.Tad varēsī pastāstīt - KĀ pareizi jāraksta,tikai tev mīzal ar n-tiem nikiem bikses pilnas ir regulārī,tapēc sēdi savā mucā arī turpmāk .

Монитор не забрызгай мальчик ))

T Taisnīgs Sods 13.09.2022

Atpisies недоумок un mīzeli. Te arī paradīji kāds esi dzīves abižots indivīds,mīzelis,bez darba un profesijas ,kurš caura dienām dzīvojas interneta dzīlēs.It sevišķi šeit.Trollis vien esi,kuram Dievs prātiņu nav piešķīris.

Ну всё, завтра вызываю тебя с родителями в школу, уж больно длинный у тебя язык, будем с мылом мыть.

T Taisnīgs Sods 13.09.2022

Atkārtoju tev,īpaši ar prātiņu neapveltītai personai,trollim,ja ir vēlme tikties un dzīvajā visu savu pateikt tad uzraksti man privāto ziņu mīzeli.Tikai tu neesi ne uz ko spējīgs.Dzīves pieredze ir ar tādiem kāds esi tu - mīkstmieši kuri dzīve neko nesasniedz,arodu iemācījušies nav,skolā regulāri bietē dabūjuši,pilni kompleksiem,tad sevi vismaz izrāda internetā ,taču dzīvē ir amēbas bez smadzenēm.Raksti pajolīņ un tiksimiem.Uzraksti tālruņa numuru ja tādu vispār proti lietot pamuļķi,es piezvanīšu un sarunāsim.

Иди об стену ударься, глядишь отпустит. Никому ты не нужен, выдыхай спокойно. Разговор окончен.

T Taisnīgs Sods 13.09.2022

Piever savu maujamo mīzelīgais trolli ar saviem komentāriem daudzu gadu garumā. Labāk palasi grāmatas, izglītojies, apgūsti vismaz vienu profesiju dīkdieni. Zinu tā arī neesmu saņēmis iz ko ir veridikts pieņemts - tu esi mīzelis un aizekrāna varonis. Dzīvē esi botaniķis un dīvānā pirdējs. Ja saruna beigta, jo ar tadu pastulbeni kāds esi nav pat vērts diskutēt, jo zināšanas tev ir zem nulles. Dzīvo amēba. Puteklis biji un paliksi.