www.sudzibas.lv Rīgas Namu Pārvaldnieks Neinformē par plānotiem elektrības pārtraukumiem

Rīgas namu pārvaldnieks - Neinformē par plānotiem elektrības pārtraukumiem

Atslēdza elektrību 9:00 no rīta. Neviens neinformēja par atslēgšanu iepriekš. Zvanīju 4 resizes uz Pļavnieku nami, un tikai tad man pateica, ka elektrības nebūs līdz 16:00. 7 stundas bez elektrības?! Pamēģiniet bez elektrības uzsildīt slimam bērnam ēdienu. Gāzes nav. Inhalāciju uztaisīt 3 reizes dienā. Utt. Attieksme pret dzīvojošiem pretīga. Pie tam katru mēnesi atskaita 50/60 eiro rēķinos par saimniecības izdevumiem. Jautājums, par ko mēs maksājam?!?!

Z

Оккупант 21.11.2017

Могу вам сразу сказать помощи ниоткуда не ждите. Только сами только своими силами. Вот оставить их без света тогда поймут. пусть сидят в ручную счета выписывают.

д Джонни 22.11.2017

Насколько мне известно, электричество не в компетенции РНП, за это отвечает sadales tikls, о планируемых отключениях они обычно присылают смс. К ним или в латвэнерго и нужно звонить в первую очередь, при чем тут РНП?

Z Zannalo 22.11.2017

На этот раз, как раз они делали какие-то работы, а не sadales tikls и поэтому не информировали. Sadales tikls всегда информирует

Оккупант 22.11.2017

я думаю что дворник на что-то обиделся и содрал записочку с входной двери