Rīgas namu pārvaldnieks - nav apkures

Uz iedzivotaju zvaniem kapec nau apkures teica ka esot gaisa korkis.
Un lidz 22.10.2018 vel apkure nau pieslegta.
Otrai dalai majas no 60-120.dzivoklim apkure jau no menesa sakuma.
Vai tiesam zinojot BEZ TABU, tik kaut kas mainisies.
Un gribetos zinat vai apkures skaititajs ir katrai majas pusei savs, pec ka bus jamaksa?

22.10.2018

Работяга 22.10.2018

Ja siltummeglos butu gaisa korkis jums viss norautu un noplustu ar karsto udeni.. ja siltums butu remontspejigs tad vins nevinnetu ka apkures firma, vini vinneja tikai tapec ka viss jaremonte jums par savu naudu..

R [email protected] 23.10.2018

Piedodiet ,bet tadu firmu ka tagad labak nebutu zinajusi, jo neko nedara un neinforme iedzivotajus.

P pilsonis1983 25.10.2018

Labdien zvaniju sodien uz namu parvaldnieku super beidzot pacela tel, BET otra gala alo es jus nedzirdu tad parzvaniju atkal atkartojas tas pats mani tipa nedzirdot tagat manu tel numuru atsledza lai nevaru vinus sazvanit.Ceresim kad Usakovs sodis kad nebeiksies ar tuksu mutes platisanu.