Rīgas namu pārvaldnieks - Mājas santehnika

Labdien! Pie jums griežās Ilūkstes 54 kor.2 mājas iedzīvotāji! Mums no oktobra mēneša daudzos dzīvokļos tek visur aukstais ūdens, atbrauc avārijas brigāde nogriež auksto ūdeni un cilvēki paliek ar karsto ūdeni! Esam zvanījuši, pat rakstījuši mūs vienkārši ignorē, jeb atbrauc meistars sakot, ka visu izdarīs, bet nekā? Cilvēkiem ūdens kā tek, tā tek, laba dzīvošana, kad viss ir slapšs un dvieļus nespēj mainīt! Lūdzu mums palīdziet, jo neviens neliekās ne zinis, tādi meistari strādā namu pārvaldniekā!

06.01.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

L

Komentāri (3)

Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 14.01.2021

Labdien! Saņemot pirmo pieteikumu par to, ka tek ūdens gar dzīvokļa sienu avārijas brigāde nekavējoties noslēdza ūdens padevi, lai neradītu papildus bojājumus (ārpus iecirkņa darba laika) , taču pēcāk iecirkņa darbinieki veica apsekošanu, lai konstatētu bojājumu apjomu un veiktu remontdarbus. Tika pārbaudīti abi aukstā ūdens stāvvadi, kas iespējami varētu radīt noplūdes, taču bojājumi tajos netika atrasti. Pamatojoties uz šiem faktiem un neregulāro noplūdi, tikai izvirzīts pieņēmums, ka bojājums iespējams ir kāda konkrēta dzīvokļa atbildībā esošajās inženierkomunikācijās, taču šo faktu nebija iespējams pārbaudīt, jo dzīvoklī nebija iespējams iekļūt un bojājumu novēršanai bija nepieciešams ilgāks laiks.
Diemžēl arī pēc tam periodiski turpinājām saņemt pieteikumus par saliešanu un iecirkņa “Austrumi” darbinieki reaģēja uz visiem izsaukumiem, taču patieso iemeslu ūdens noplūdēm neizdevās konstatēt. Līdz šim sūdzībās tika norādīts, ka tek aukstais ūdens, taču mūsu darbinieki papildus apsekoja arī kanalizācijas cauruļvadus un 12.01.2021. Nomainīja tā stāvvada trejgabalu. Nākošajā dienā tika veikta atkārtota apsekošana, lai pārbaudītu vai noplūde nav atsākusies. Pēc kanalizācijas stāvvada remonta, nav saņemti jauni pieteikumi, taču esam gatavi reaģēt, ja tomēr noplūdes atsāksies.

Diemžēl visiem remontdarbiem, kas saistīti ar ūdensvadiem un kanalizāciju nepieciešams noslēgt ūdens padevi. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

D Drozdov Andris 28.01.2021

Mainiet apsaimniekoitāju!

D Drozdov Andris 28.01.2021

Mainiet apsaimniekoitāju! No šī neko labu gaidit nevar tikai lielus rēkinus. Diemžel tā mūsu valstī notiek kad pašvaldības uzemums ir dārgāks u nn sliktaks par privāto.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes