www.sudzibas.lv Rīgas Namu Pārvaldnieks Krāpšana, slikts serviss

Rīgas namu pārvaldnieks - Krāpšana, slikts serviss

Attieksme pret iedzīvotājiem tikai iekasēt naudu ,bet neko nesniegt pretī par to.Pēc iespējas profesionālākar uzbrukumu pirmajam atbrīvoties no klienta .Lai nav jāstrāda vai jāiegulda kāda nauda.Mēs maksājam naudu.Bet naudas kā nav tā nav.Tā ir viņu atbilde,Cenas par apkuri un ūdens uzsildīšanu prasās pēc kontroles. Iesniegumi atbildēti automātiski neapsekojot objektus ,Bet pēc standarta teksts atrakstīts klientam..Objektus apseko tikai tad kad klients ir ar tādu raksturu no kā labāk turēties pa gabalu.Pieklājibu un tolorenci un parastu izkliegšanas nereaģe.Jo ir imūni.Viena bezkaunība un bezatbildība

A

Komentāri (3)

Latviešu tautas 04.01.2017

Полностью согласен: в прошлом месяце выставили счёт за ноябрь по адресу Рига, Валдеку 62. И... к счёту за воду насчитали "udens patēriņa starpība 1,942 m³ 2,486 eiro" с учётом PVN 21% - 3 евро. И это при потреблении 2,550 m³! То есть 6,96 вместо 3,96 евро! Звоню на 8900, мне заявляют что все 246 квартир сдали показания счётчиков. НУ НЕ МОЖЕТ БЫТЬ ЧТО КТО ТО НЕ УКАЗАЛ 477,732 m³ (!) ВОДЫ! Или ошибка при сдачи с общего счётчика, или неучтённые потребители. А какраз в ноябре начали функционировать несколько торговых киосков рядом с домом! Да и есть несколько магазинчиков, парикмахерская и гостиница в самом доме...

A A666 05.01.2017

Jaraksta atkal pretenzijas uz Valsts Kontroli .Lai palīdz grāmatvežiem un juristiem strādat un veic pārrēķinus,t .Nesen jau bija pārbaudes un daudz ko atrada.Izskatas ka atkal ir darbiņs.Bet klusēt nevar.

R Raimonds R. 01.02.2017

Dzīvokļu īpašnieku pasivitāte un individuālā mājas kopējo problēmu risināšana neko nav panākusi! Dibiniet Dzīvokļu īpašnieku Biedrības, pārvaldiet savās mājas patstāvīgi un izvēlieties(izvēles iespēja var paši pārvaldīt un apsaimniekot)profesionālu apsaimniekotāju, kas darīs visus nepieciešamos darbus. Sistēma ļoti vnk. Dzīvokļu īpašnieki->Biedrība->Apsaimniekotājs/Pārvaldnieks! Biedrība izraksta rēķinus par apsaimniekošanu un komunālajiem pakalpojumiem, katru mēnesi pārvaldnieks izraksta rēķinu par savu apsaimniekošanas daļu, par to summu, kas ir saņemts. Viss vnk, naudu kontrolē biedrība un uzrauga darbus.(Realitāte visu dara pārvaldnieks, tikai juridisko atbildību nes biedrība) Bankā maksājumus izpildīt var tikai no biedrības pilnvarots cilvēks/cilvēki. Pie īsumā izskaidrotā varianta, nauda Jūsu kontrolē un vara arī. Pašreiz ne naudas ne varas! :) Laiks Celties un Darīt ;)

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes