www.sudzibas.lv Rīgas Namu Pārvaldnieks Krāpšana, slikts serviss

Rīgas namu pārvaldnieks - Krāpšana, slikts serviss

Rīgas namu pārvaldnieks nevievēro sanitārās kopšanas plāna prasības Imantas ielā 3.A, patstāvīgi teritorija nesakopta, miskastes tiek vestas bieži, netiek izvests viss - apkārt miskastēm jau stāv 1.nedēļu no vietas. Tiek apdraudēta iedzīvotāju drošība, bērnu drošība, apkārt miskastēm mētājās dažādas dzīvībai un videi kaitīgas lietas, vielas, kas apdraud dzīvību, drošību un veselību.
Kad tiek rakstīta sūdzība, prasība Rīgas namu pārvaldniekam lai teritorija Imantas ielā 3.A tiek sakārtota, Rnp Rīgas namu pārvaldnieks aizbildinās ar to ka Valstī ir ārkārtas situācija un atsakās problēmu risināt un atrisināt nav ieinteresēti...
Tieši tā, Valstī ir ārkārtas situācija, tad kādēļ Imantas ielas 3.A. un Imantas ielas 2. Iedzīvotājiem maksājot Rīgas namu pārvaldniekam tādus tūkstošus katru mēnesi ir jānoskatās katru dienu uz tādiem, jāriskē ar savu veselību un drošību kad Valstī ir izsludināta ārkārtas situācija...?
Kad uzprasiju lai izsūta man mājas sanitārās kopšanas plānu viņi atteicās tik atrakstītajā atbildē atbildēja šādi;

Jautājumā par Dzīvojamās mājas sanitārās kopšanas plāna izsniegšanu informējam, ka sanitārās kopšanas plāns tiek izstrādāts Pārvaldnieka iekšējai lietošanai un tas ir 27.punktam dzīvokļa īpašniekam ir tiesības iepazīties ar mājas lietu tās kārtotāja klātbūtnē, iesniedzot pieteikumu par iepazīšanos ar mājas lietu, norādot pieprasāmās informācijas apjomu un tās izmantošanas mērķi.
Tādējādi Mājas lietā esošā dokumentācija klientiem netiek izsūtīta, bet ar tiem var iespējams iepazīties tikai klātienē.
Norādām, ka esošā ārkārtas situācija val likumu un Ministru kabineta noteikumu grozīšanu vai nepiemērošanu attiecībā uz dokumentu noformēšanu un apriti, līdz ar to ar Mājas lietā iekļauto informāciju dzīvokļu īpašniekiem būs iespēja iepazīties pēc ārkārtas situācijas atcelšanas pie Dzīvojamās mājas namu pārvaldnieces.
Jautājumā par Dzīvojamai mājai piesaistīto atkritumu konteineru izvešanas grafiku informējam, ka Dzīvojamai mājai ir paredzēti 2 cieto sadzīves atkritumu konteineri, katrs 1,1 m3 apjomā un tie tiek izvesti 5 reizes nedēļā (pirmdienās, otrdienās, trešdienās, piektdienās un svētdienās). Bildēs ir parādīts kādos apstākļos jādzīvo kad miskastes tiek vestas 5 reizes nedēļā un teritorijā joprojām ir miskastes.

02.02.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (3)

S Simona Ērgle 30.01.2021
Krāpšana, slikts serviss

Bildēs ir parādīts kādos apstākļos jādzīvo kad miskastes tiek vestas 5 reizes nedēļā un teritorijā joprojām ir miskastes.

S Sudzibas.lv Admin 02.02.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 04.02.2021

Labdien, Agija!
Pirmkārt, vēlamies precizēt, ka fotogrāfijā redzamā atkritumu novietne nav pieguļoša daudzdzīvokļu ēkai Imantas ielā 3A. Atkritumu konteineri, kas pieguļošos konteinerus SIA “Clean R” iztukšo piecas reizes nedēļā un tas atrodas līdzās daudzdzīvokļu ēkai Imantas ielā 1 k-2. Lielgabarīta, kā arī bīstamo atkritumu novietošana līdzās sadzīves vai šķiroto atkritumu konteineriem nav legāla. Ja redzat, ka kāds šādā veidā atbrīvojas no vecā dīvāna, nepieciešams vērsties Rīgas pašvaldības policijā. Ērtai pārkāpumu fiksēšanai iesakām izmantot Rīgas pašvaldības policijas aplikāciju. Lielgabarīta un citu bīstamo atkritumu utilizāciju iecirknis veic saviem spēkiem. Turklāt šajās fotogrāfijās esošā situācija ir no decembra mēneša, ko iecirkņa darbinieki ir likvidējuši pirms dažām nedēļām.
Kas attiecas uz teritorijas sakopšanu, kā jau informējām Jūs tiešajā sarakstē, esam veikuši pārrunās ar sētnieku par uzkopšanas kvalitāti, kā arī uzņēmuma vārdā atvainojāmies par neērtībām, kuras radījām sētnieka nolaidības dēļ.
Sanitārās kopšanas plāni ir gan daudzdzīvokļu mājai pieguļošās teritorijas plānojums, gan pašas ēkas plānojums, kas tiešām tiek glabāts Mājas lietā un ņemot vērā Ministru kabineta noteikumi Nr.908, dzīvokļu īpašnieki iepazīstināmi ar tās materiāliem tikai klātienē, kas šobrīd ir ierobežota. Ja bijāt domājusi uzkopšanas grafiku, tad tas drukātā formā atrodas kāpņu telpā pie informācijas dēļa. Gadījumā, ja tas ir noņemts, informējiet mūs pa tālruni 8900, lai varam izvietot to atkārtoti.
Kas attiecas uz maksu par atkritumu apsaimniekošanu – Jūsu minētajās adresēs vidējā mēneša maksa par atkritumu izvešanu ir 3,50 EUR + PVN par vienu deklarēto personu, kas būtiski neatšķiras ar citu, līdzvērtīgu daudzdzīvokļu ēku kvartālu iedzīvotāju izmaksām. Ikmēneša maksa par atkritumu izvešanu tiek aprēķina balstoties uz atkritumu apsaimniekotāja ( Jūsu gadījumā SIA “CLEAN R” ) izrakstīto rēķinu un deklarēto personu skaitu un no dzīvokļu īpašniekiem saņemto maksājumu mēs novirzām pakalpojuma sniedzējam.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes