Rīgas namu pārvaldnieks - Krāpšana

В течении трёх лет (1095 дней) RNP на просьбу вернуть переплаченные деньги присылает вот такие письма:

Labdien!

Kā jau minējām iepriekšējās vēstulēs, Sia “Rīgas Namu Pārvaldnieks” (turpmāk – pārvaldnieks) iepriekš nav saņēmis korektu iesniegumu par pārmaksas atmaksu, ne klātienē, ne pa pastu.

Aicinām sagatavot un iesniegt klātienē korektu iesniegumu par pārmaksas atgriešanu uz jūsu norādīto bankas norēķinu kontu. Iesniegumu var iesniegt jebkurā pārvaldnieka klientu apkalpošanas centrā (adreses un darba laiki: https://www.rnparvaldnieks.lv/lv/klientiem/klientu_apkalposanas_centri/).

Ko līdz tiks saņemts korekts iesniegums, jums tiks veikta pārmaksas atgriešana uz jūsu iesniegumā norādīto bankas kontu.

На каком основании RNP образовало переплаченную сумму и тем самым сделало себе депозит, которым шантажирует и манипулирует на действия. Кантора в которой предпринимает свою деятельность Aivars Gontarevs у которого только глазки может манипулировать человека только на одно: анулировать несвиноушки у свиноглазо носителя.

17.09.2019

O Otis 17.09.2019

Izlasīju vēstuli. UN? Kur problēma? Ej, un raksti to savu iesniegumu!
1095 dienas? Man šķiet ,ka tu pats tagad nevajadzīgi to visu velc garumā. Iestāsies vēl kaut kāds tavas paša ievēlētās domītes izstrādāts likums par atmaksas noilgumu un tad atkal raudāsi.

N Noboby 17.09.2019

Pats esi okupants un vēl gribi, lai kāds Tev skrien pakaļ ar Tavu naudu? Pats neesi uzrakstījis vai pareizi iesniedzis iesniegumu un vēl pīksti. Pareizi dara, ka nedod naudu cilvēkiem kas sevi drošsirdīgi sauc par okupantu

Оккупант 17.09.2019

Оккупантом нас назвала власть в лице судебного исполнителя.

O Otis 17.09.2019

Tu to iesniegumu uzrakstīji? (hihihi)

Оккупант 17.09.2019

Mēs uzrakstījām iesniegumu, pielikam konta numuru, rēķins kur ir pārmaksa. A šita šobla RNP prasa atnākt uz kontoru. Laikam kadu papīru grib podsunutj.

Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 17.09.2019

Labdien! Esam Jūs aicinājuši vērsties klātienē, klientu apkalpošanas centros vai noformēt iesniegumu ar elektronisko parakstu, lai varam identificēt Jūs un veikt šādu finanšu darījumu. Kamēr mēs nespējam identificēt šāda lūguma iesniedzēju, nevaram veikt pārskaitījumu. Šāda pieeja ir pret visiem mūsu klientiem, lai pasargātu no krāpniecības!

Оккупант 17.09.2019

Нет. Только в письменном виде и никак иначе не будет. Никаких приходов в ваши канторы не будет. Как взяли переплату так и возвращайте.

Оккупант 18.09.2019

RNP так где ответ? Свиноглазик с опытом черного маклера Rolandu VEinbergu и его секретарю в очках гениталии полизывает? За процентаульное соотношение?

Оккупант 18.09.2019

Ушаковская мафия не привыкла сама подмываться? Без вмешательства бухгалтеров RNP.

Sardele 18.09.2019

Izlasi varbūt, ko tev raksta?

Tur ir skaidri pateikts: paraksti pieprasījumu ar e-parakstu un nekur nav jāiet.

Varbūt tomēr ir pienācis pēdējais laiks ārstēt galvu?