Rīgas namu pārvaldnieks - Krāpšana

Man piedērošais īpašums--privat dzīvojama māja Rīgā,ūdensapgādes pakalpojumu saņem no dzīvojamās mājas Salaspils ielā 12 k-2, Rīgā, ūdensapgādes sistēmas, pamatojoties uz SIA Rīgas Namu pārvaldnieks noslēgtajiem līgumiem ar pakalpojumu sniedzēju SIA „Rīgas ūdens”.Esmu Blakusklients jau vairāk ka 15 gadus, laikā nodevu ūdens skaiitītāja radījums un norēķinājus ar SIA Rīgas Namu pārvaldnieks . Bet sākot no 2017.gada februāra , SIA Rīgas Namu pārvaldnieks piedavāja noslēgt jaunu līgumu PAR ŪDENSAPGĀDES PAKALPOJUMA PIEGĀDI,kur Par sniegto pakalpojumu Blakusklients papildus Līguma noteiktajam maksājumammaksā Klientam rēķina administrēšanas un tehniskās apkalpošanas ikmēneša atlīdzību 31.64 EUR (trīsdesmit viens euro un 64 centi), ieskaitot pievienotās vērtības nodokli.Ņemot vērā, kā parasti es izlietoju mēnesī 8-10 m3 auksta ūdens, par ko maksāju no 12 līdz 15 eiro mēnesī,tāda atlīdzība 31,64 apmērā mēnesī ir nelikumīga, jo kā es saprotu Saskaņā ar Ūdenssaimniecības pakalpojumu likumam 10.panta (1).Atbilstoši saņemtā ūdenssaimniecības pakalpojuma veidam pakalpojumu lietotājam ir šādi pienākumi: 7) slēgt līgumu ar blakuslietotāju par savā īpašumā vai valdījumā esošo ūdensapgādes sistēmu vai kanalizācijas sistēmu izmantošanu, cenu par pakalpojumiem blakuslietotājam nosakot ar uzcenojumu, kas nepārsniedz 10 procentus no regulatora noteiktā tarifa vai pašvaldības noteiktās maksas par attiecīgo pakalpojumu, ja ūdensapgādes sistēmai vai kanalizācijas sistēmai ir blakuslietotājsTātad visas papildu izmaksas (tajā skaitā rēķina administrēšanas un tehniskās apkalpošanas atlīdzība) , saskaņā ar likumu jābūt iekļautam 10% uzcenojumā . Faktiski uzcenojumam jābūt līdz 2 eiro mēnesī, par ko es informēju SIA Rīgas Namu pārvaldnieks.SIA Rīgas Namu pārvaldnieks vairs nevēlas pieņemt manus nodotus ūdens skaitītāja radītājus, nevēlas izrakstīt rēķinus, un draud ka atslēgs man ūdeni. Es no savas puses pat bez rēķiniem katru mēnesī parskaitu viņiem uz kontu maksu par izlietoto ūdeni." Tādu līgumu kuru piedava noslēgt Rīgas Namu pārvaldnieks var nosaukt tikai par naudas izspiešanu.Es zinu , ka arī citiem privatmāju īpašniekiem bija piedavāti līdzīgi līgumu, kur atlīdzība par ūdens piegādi bija pat lielaka.

T Tong Po 21.04.2017

Kamēr Rīgā saimnieko Ušakovs, nekas labāk ar RNP nebūs.

Оккупант 24.04.2017

Ta izskatas ka RNP kontora strada viens cilveks.