Rīgas namu pārvaldnieks - Krāpšana

Uzņēmums uz savu galvu ir nolēmis tīrit dūmvadus mājā kurā to nav! Skursteņslauķis atnāca paziņot ka nāks tīrīt un ka citu variantu nav, nauda tiks iekasēta jebkurā gadījuma, skaidroju skursteņslauķim, ka mums majās nav krāsns un mums mājā ir gāzes apkure. Jā, uz jumta stāv kaut kāds skurstenis no seniem laikiem bet tam nav nevienas ieejas dzīvokļos, nevienā dzīvoklī nav krāsns vai kamīna utt nav!, šis skurstenis nesavienojas ne arvienu dzīvokli, iespējams palicis no seniem laikiem, jo māja ir ļoti veca! Ir gāzes katls un tam nekādas saistības ar skursteni! Neatkarīgi no tā vai vai tīrīšana tiks veikta vai nē, arī atteikšanās gadījumā nauda tiks iekasēta! Kas tas par murgu! Ja Rīgas namu pārvaldnieks tiešām taisās iekasēt šo naudu tad šī lieta tiks nopietni pacelta, gaidīšu skursteņslauķi dienā, kad apsolījis ierasties:) es šo rakstu pirms esam apkrāpti, šādas shēmas neies cauri, bez īpašnieka piekrišanas un arī atteikuma gadījumā nav nekādu tiesību iekasēt naudu par neekstistējošiem dūmvadiem!

28.10.2022

Atbilde no Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 31.10.2022

Labdien! Lūdzu precizējiet adresi, lai varam pārbaudīt situāciju!

Papildināts Sinnnn 31.10.2022

Vecsaules iela 2, informāciju par tīrīšanu uzlīmēja piektdien 28.10.2022, skurteņslauķis ir ieradies šodien 31.10.2022 un uzstāj , ka pakalpojumam ir jānotiek, ir iespēja atteikties , bet mēs kā īrnieki bez īpašnieka nevaram parakstīt, pakalpojums netika saskaņots ar dzīvokļu īpašnieku! Dzīvokļa īpašniece netika brīdināta.

Atbilde no Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 04.11.2022

Labdien!
Skursteņslauķi veikuši tīrīšanu 31.10.2022. pamatojoties uz faktu, ka skursteņi ir bijuši apsūbējuši, tātad ir lietošanas pazīmes.
Neatkarīgi no personīgā viedokļa, tīrīšana šādos gadījumos jāveic, lai tiktu ievērotas ugunsdrošības prasības un iedzīvotāji netiktu pakļauti ugunsgrēka riskam.
Esam informēti arī par faktu, ka darbinieki tika necenzēti lamāti, kas mūsu sadarbībā ar klientiem nav pieļaujams un šādos gadījumos var tikt nesniegti komentāri.

Papildināts Sinnnn 06.11.2022

Nekādi necenzēti vārdi netika lietoti!
Un kā skurstenis var būt apbsūbējis, ja šeit nav neviens krāsns! Kā izrādās tika tīrīta ventilācijas šahta, kas tādā gadijumā vispār nav saisitīta ar dūmvadiem, un nevajag melot pašiem sev! Un kas ar laicīgu paziņošanu un darbu saskaņošanu ar īpašnieku ? Uz paziņojuma lapas , kas uzlīmēta 1 darba dienu pirms tīrīšanas, bija minēta dūmvadu tīrīšana nevis ventilācijas šahtu, pieminēta tika tikai dūmvadu tīrīšana. Ja jūs laicīgi saskaņotu visu ar īpašnieku nebūtu nekādu problēmu, Ne mēs pirmie apšmauktie ,ne pēdējie!

S Sinnnn 06.11.2022

Lūk arī paziņojums , par darbiem, par kuriem dzīvokļa īpašnieki nebija lietas kursā un paziņojumā minēta tikai dūmvadu tīrīšana un neviena vārda par ventilācijas šahtām!