Rīgas namu pārvaldnieks - Krāpšana

Lieta tāda ka man nāk lieli rēķini, es maksāju 70 eiro par nākamo periodu remontdarbiem, kuri 10 gadu garumā nekad nav veikti, es dzīvoju mazā dzīvoklī 34 kvadrātmetri, notiek krāpšana. Es no savas pensijas 200 eiro nevaru nomaksāt šos rēķinus. Runāt un skaidroties neviens nevēlas kur tiek tērēti šie naudas līdzekļi, nekad neesmu redzējusi ne vienu darbinieku no Rīgas namu pārvaldnieka. Attieksme šausmīga, izkrāpj no cilvēkiem naudu un neko nedara.

12.09.2021

Atbilde no Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 13.09.2021

Labdien!
Lūdzu precizējiet privātā vēstulē savu adresi, lai varam konkrēti skaidrot situāciju. Šāds uzkrājuma tarifs parasti tiek peņemts ar kopības lēmumu un konkrētam mērķim taču, lai konkrēti spētu sniegt atbildi, nepieciešama jūsu adrese.

Papildināts Julija25 13.09.2021

Ģertrūdes iela 73B
Nekādi kopīgi lēmumi nebija pieņemti. Kaut kādā dīvainā veidā mūsu mājā maksā par svešas mājas remontu.

Atbilde no Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 13.09.2021

Jāsaka, ka pērn ir pieņemts lēmums par uzkrājuma tarifa palielināšanu. Sīkāku informāciju drīkstam Jums izsniegt jebkurā klientu apkalpošanas centrā (iepriekš nepieciešams pierakstīties un līdz jāņem personu apliecinošs dokuments) vai rakstot elektroniski parakstītu iesniegumu uz e-pastu [email protected].

Papildināts Julija25 13.09.2021

Kas pieņēma šo lēmumu? Kāpēc mums jāmaksā par kaimiņu māju, Jūs arī remontējat kaimiņu mājas. Apsurds, man trūkst vārdu.

Atbilde no Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 14.09.2021

Šādus lēmumus var pieņemt tikai dzīvokļu īpašnieki!

Papildināts Julija25 14.09.2021

Tikai ne mūsu mājas, bet kaimiņu māja izlēma, ka mūsu mājā arī maksās par viņu remontu. Kolosāli, trūkt vārdu.

Atbilde no Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 14.09.2021

Īpašums Ģertrūdes ielā 73 sastāv no ēkām 73, 73A un 73B. Īpašnieku kopībai ir tiesības pieņemt lēmumus attiecīgi Ministru kabineta noteikumiem. SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" nav tiesīgs to darīt, kā arī nav tiesīgs neizpildīt dzīvokļu īpašnieku lēmumu, kas ir leģitīms.

Papildināts Julija25 14.09.2021

Kā atsevišķa ēka ar atsevišķu iebrauktuvi un nožogojumu var b

J

I ilrgjefiho 13.09.2021

Ierijiet tā saucamo "neatkarību" un "demokrātiju" un priecājaties, ka vēl varat dzīvot savā dzīvoklī nevis uz ielas. Kaut gan drīz daudziem nāksies pārvākties uz ielu. Domāju tā būs godīga samaksa par ilgstošu Latvijas nodevēju atbalstīšanu, visādu vienotību, jkp, NA, zzs, A/PAR

J Jevgenij26 16.02.2023

В подъездах грязь.земля у подъездов не благоустроена.берут деньги на обслуживание и ничего не делают.дворник все время ноет что мало получает.в доме больше 130 квартир с каждой квартиры в месяц берут на обслуживание 25 евро.мошенники.пора засудить эту контору.и пересажать.